توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441060
انتقال ۱۰ زندانی ایرانی از اقلیم کردستان به ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵
معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت: در راستای اجرای موافقتنامه انتقال محکومین بین ایران و عراق ۱۰ ایرانی زندانی از اقلیم کردستان به ایران منتقل شدند.
به گزارش فارس، حسن قشقاوی معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه اظهار داشت: در راستای اجرای موافقتنامه انتقال محکومین بین ایران و عراق 10 ایرانی زندانی از اقلیم کردستان به ایران منتقل شدند.

متعاقب پیگیری‌ها و تلاش‌های وزارت امور خارجه، سفارت و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق و با همکاری وزارت محترم دادگستری امروز مورخ 12 بهمن همزمان با دهه مبارک فجر، تعداد 10 نفر از ایرانیان زندانی در اقلیم کردستان عراق در چارچوب موافقتنامه انتقال محکومین به حبس برای گذراندن ادامه محکومیت خود از طریق مرز تمرچین به کشور منتقل شدند.

شایان ذکر است انتقال بقیه ایرانیان زندانی در آن کشور در دستور‌کار این وزارتخانه قرار داشته که در مرحله قبلی اجرای موافقتنامه انتقال محکومین تعداد 94 نفر از اتباع کشورمان به ایران بازگردانده شدند.
 
 
کلمات کلیدی : زندانیان ایرانی+کردستان عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.