توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 301524
بلومبرگ: برجام به نام ایران به کام دیگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۵
بلومبرگ اعلام کرد: با انجام توافق هسته‌ای ایران تجارت، خرده‌فروشی، توریست، رفت و آمدهای هوایی و لجستیک امارات متحده عربی تا ۴ درصد رشد خواهد داشت.

به گزارش فارس به نقل از بلومبرگ، دبی انتظار دارد با لغو تحریم‌های ایران و نیز بهبود وضعیت آمریکا، تأثیر شوک‌های منفی اقتصاد جهانی بر اقتصاد امارات کاهش یافته و رشد ۴ درصدی را در سال جاری تجربه کند. رعد صفدری مدیر اجرایی بخش سیاسی و پژوهشی توسعه اقتصادی امارات به خبرنگاران در کنفرانس سرمایه‌گذاری در دبی گفت: افزایش تقاضا از سوی هند هرگونه تاثیر منفی کاهش اقتصادی چین را جبران خواهد کرد.

به گفته صفدری، توافق هسته‌ای ایران با ۶ قدرت جهانی رشد در تجارت، خرده‌فروشی، توریست، رفت و آمدهای هوایی و لجستیک امارات متحده عربی تا ۴ درصد رشد خواهد داشت که پیشتر رشد در این زمینه‌ها حدود ۳.۵ درصد بود.

براساس این گزارش، توافق ایران با ۶ قدرت جهانی موقعیت‌های خوبی را برای دبی که به ایران نزدیک است به وجود آورده است. بیشتر حمل و نقل صادرات و واردات ایران از مسیر دبی انجام می‌شود.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۸:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۸:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۹:۲۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۴:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۸ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ۲۱:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۰۸:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۲/۰۲ ۱۱:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ ۱۲:۳۷
 
۱۳۹۴/۰۶/۰۸ ۲۰:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : بلومبرگ، برجام، هسته ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.