نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387575
نماینده مجلس: تقاضای نامه «آرامش‌بخش» یعنی خصومت آمریکا علیه ایران با گفت‌وگو از میان نمی‌رود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به اعلام آمادگی ظریف، جهت دریافت نامه «آرامش‌بخش» از وزارت خزانه‌داری آمریکا گفت: عده‌ای تصور می‌کردند چون با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم با ما خصومت دارد، اما برجام، غلط بودن این موضوع را ثابت کرد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اعلام آمادگی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان جهت دریافت نامه «آرامش‌بخش» از وزارت خزانه‌داری آمریکا با تأکید بر اینکه غیرقابل اعتماد بودن آمریکایی‌ها جهت انجام مذاکره و توافق در برجام اثبات شده است، گفت: عده‌ای تصور می‌کردند چون با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم با ما خصومت دارد اما برجام نشان داد که آنها اساساً به دنبال گفت‌وگو نیستند بلکه می‌خواهند اهداف خود را تأمین کنند.

وی با اشاره به اینکه اهداف ایران و آمریکا از مذاکرات در موضوع هسته‌ای با هم تفاوت داشت، اظهار داشت: ما به دنبال راهی جهت حل مشکل هستیم اما آمریکایی ها به دنبال تغییر نظام و رفتار جمهوری اسلامی هستند.

عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با یادآوری صحبت‌های مونیز وزیر خزانه داری آمریکا درباره برجام، گفت: برجام بسیار پیچیده‌تر از آن است که ما در داخل تصور می‌کردیم چرا که آمریکایی‌ها در هر بند آن به دنبال خدعه و خیانت هستند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۲۱:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۰۷:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۳:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۱:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۸:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۶:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۱ ۱۳:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۸ ۱۵:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۵:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : نامه آرامش بخش، برجام
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۲۲:۲۶:۳۰
همه بدهکاریم. همه‌ی بشریت، همه‌ی خلق عالم، در مقابل محاسبه‌ی الهی بدهکارند. هیچ کس نمیتواند بگوید من میزان اعمالم به قدر کفاف پاسخگوست؛ انبیاء هم نمیتوانند بگویند؛ لذا استغفار میکنند. انبیاء و اولیاء هم تا لحظه‌ی آخر استغفار میکنند، طلب مغفرت میکنند. امام سجاد در دعا میفرماید: «و عدلک مهلکی»؛ عدالت تو، پدر من را در میآورد. لذا عرض میکنیم: «عاملنا بفضلک». اگر بحث عدالت پیش بیاید و بخواهند مو را از ماست بکشند، و اگر در کارهایمان دقت کنیم، واویلاست. باید از خدای متعال فضل او را بخواهیم، اغماض او را بخواهیم، گذشت او را بخواهیم. (3915257) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۲۳:۴۶:۴۴
تو رو خدا ی کم مطالعه کنید بعد نظر بدهید (3915351) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.