نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 373391
قطع شبانه درخت‌های خیابان لارستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۴
شب گذشته تعدادی درخت در خیابان لارستان قطع شد.

به گزارش میزان، در ساعات پایانی شب گذشته، ماموران شهرداری تهران در خیابان لارستان واقع در خیابان مطهری حاضر شده و اقدام به قطع ۱۰ تا ۱۲ اصله درخت کردند.

مسئولان شهرداری تهران در واکنش به اعتراضات شهروندان مبنی بر چرایی قطع درختان اعلام کردند که درختان پوسیده بوده و احتمال سقوط آنها و به خطر افتادن جان مردم وجود داشته است.

چندی است که در تهران به بهانه پوسیده بودن درختان و جلوگیری از سقوط آنها، مواردی از قطع درخت گزارش شده که در هر مورد کارشناسان نظرهای خاصی را اعلام کرده اند.

در شرایطی شب گذشته در خیابان لارستان اقدام به قطع درختان به بهانه پوسیدگی آنها شد که در محل قطع درختان، یک ساختمان در حال احداث وجود دارد و می توان قطع درختان مذکور را بی ارتباط با ساخت و سازهای اخیر در این محدوده ندانست.
 
کلمات کلیدی : قطع درختان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۲:۱۰:۴۴
اگر درست میگویند لطف کنند بجای درخت های قطع شده درخت بکارند این کارکه شدنیست (3829783) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۲:۳۲:۰۱
شهرداريها مواظب باشيد قطع درخت سالم عواقب بدى در پى خواهد داشت زيرا درخت سالم لعنتتان ميكند . (3829809) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۲:۳۷:۲۷
با توجه به اينكه قطع درختان مربوط به ساخت و ساز زمين مجاور ميباشد گرفتن پول از طرف شهرداري حتمي است، همه ميدانند كه شهرداري ما آنقدر هم آينده نگر نيست . اگر به راستي دنيال كشف و مبارزه با فساد هستيد ، بسم اله . فساد در قطع درختان محرز است مگر ميشود ١٤ تا درخت با هم و در يك زمان پوسيده شوند؟؟؟ مردم را احمق فرض نكنيد. (3829817) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۸ ۱۵:۱۵:۵۴
شهرداری برای نشان دادن حسن نیت در قطع درختان پوسیده باید به جای آنها درخت جدیدی بکارد. (3830092) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.