توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384047
نعمت‌زاده به شورای رقابت نرفت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۳
در حالی که قرار بود، بعد از ظهر امروز وزیر صنعت برای رایزنی و صحبت با رییس شورای رقابت از ساختمان سمیه رهسپار شهرک قدس شود، خبرهای دریافتی حاکی است وی از رفتن به این جلسه خودداری کرده است.

به گزارش فارس؛ محمد رضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در حالی که قرار بود، بعد از ظهر امروز درباره مصوبه هفته گذشته شورای رقابت مبنی بر ماندن محصولات پتروشیمی در بورس کالا و احیای دوباره کارگروه تنظیم بازار پتروشیمی زیر نظر شورای رقابت عازم شهرک غرب شود که به دلایل نامعلوم وی برای حضور در جلسه امروز شورای رقابت انصراف داده است.

این جلسه که بدون دعوت از متولیان بورس کالا،صنایع پایین دستی و بالا دستی و دفتر صنایع تکمیلی پتروشیمی قرار بود، پشت درهای بسته برگزار شود، به هفته آینده موکول شده است.

مخالفت قابل تامل نعمت زاده با مصوبه ضد انحصاری شورای رقابت و پافشاری وی بر خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا امروز باعث شد، تا معاملات رینگ پتروشیمیایی بورس کالا با ابهام و سردرگمی و بدون عرضه و تقاضا مواجه باشد.

برخی کارشناسان معتقدند ؛ نعمت زاده تلاش می کند با رایزنی و فشار بر رییس شورای رقابت ضمن تحریف مصوبه هفته قبل این شورا دست‌کم از ابلاغ نهایی آن جلوگیری و یا در نهایت نظرات شخصی خود را در آن دخیل کند.
۱۳۹۶/۰۵/۱۳ ۱۰:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۷:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۱۴:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ۱۵:۰۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۰۷:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۲ ۱۶:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۳/۰۳ ۱۸:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۴/۰۹/۱۰ ۱۱:۴۴
 
۱۳۹۲/۰۱/۱۷ ۱۸:۱۱
 
 
کلمات کلیدی : نعمت زاده+شورای رقابت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.