توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505872
بلاول بوتو: حزب مردم کماکان محبوب‌ترین حزب پاکستان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۳
بلاول بوتو رئیس حزب مردم پاکستان در جمع هوادارانش تاکید کرد: ما کماکان محبوب‌ترین حزب پاکستان هستیم و بدون شک پیروز انتخابات سال آینده خواهیم بود.

به گزارش تسنیم؛ به نقل از جیو تی وی همزمان با نزدیک شدن انتخابات حساس و سرنوشت‌ساز سال 2018 حزب مردم دیگر از لاک بی‌تفاوتی خارج شده و تلاش فراوانی می‌کند باز هم خود را در صحنه سیاست پاکستان نشان دهد تا بتواند پیروز انتخابات سال آینده باشد. 

در این رابطه «آصف علی زرداری» و «بلاول بوتو» همسر و فرزند بی‌نظیر بوتو، معمولا به صورت روزانه بیانیه صادر کرده و یا در جلسات مختلف به سخنرانی می‌پردازند تا حریفانی مانند عمران خان تصور نکنند که می‌توانند به سادگی برنده انتخابات شوند.

بلاول بوتو که روز گذشته به شهر جنگ سفر کرده بود در جمع هوادارانش اعلام کرد: اینکه می‌گویند حزب مردم فقط محدود به ایالت سند است یک ادعای غلط می‌باشد و ما در تمام پاکستان طرفداران فراوانی داریم. 

وی تاکید کرد: حزب مردم هنوز هم محبوب‌ترین حزب پاکستان است و بدون شک در انتخابات سال آینده پیروز خواهد شد.

این سیاستمدار جوان اضافه کرد: ما در دوران حکومت سیاسی خود هیچ‌گاه زیر بار فشار نرفته و تسلیم نشدیم، متاسفانه سیاست‌های حساب‌نشده حزب نواز شریف باعث شد که پاکستان در جهان منزوی شود، تاجایی که آمریکا به راحتی ما را به حمایت از تروریسم متهم می‌کند ولی کسی نیست که پاسخی کوبنده به آنها بدهد.

بلاول بوتو تصریح کرد: مبارزه با تروریسم چیزی نیست که با چند عملیات محدود در شهرهای خاص به پیروزی و نتیجه ختم شود بلکه باید تمام مردم کشور دست در دست هم دهند و علیه تروریسم مبارزه کنند.

رئیس بزرگ‌ترین حزب پاکستان گفت: اخیرا شاهد این هستیم که گروه‌های تکفیری با نام‌های مختلف وارد عرصه سیاست می‌شوند و قصد دارند در انتخابات سال آینده شرکت کنند، دولت پاکستان باید مانع این حرکت خطرناک تروریست‌ها شود.

وی با انتقاد از نواز شریف بیان کرد: نخست‌وزیر سابق پاکستان باید بداند که دیگر رد صلاحیت شده و هیچ‌گاه اجازه شرکت در انتخابات را پیدا نخواهد کرد، او فقط می‌خواهد به قدرت برسد و هیچ انگیزه‌ای برای حل مشکلات مردم ندارد. 

تاریخ پاکستان نشان می‌دهد که تمام کسانی که بر کرسی قدرت در این کشور تکیه زده‌اند یا عضو حزب مردم بوده‌اند و یا مسلم لیگ، اگر انتقال قدرت بازهم به همین شیوه انجام شود برنده انتخابات سال آینده حزب مردم خواهد بود ولی به نظر می‌رسد این بار یک رقیب جدی به نام عمران خان از حزب تحریک انصاف قدم به میدان گذاشته و شانس زیادی برای پیروزی در انتخابات دارد.
 
کلمات کلیدی : بلاول بوتو + پاکستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.