توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501354
بیلاوال بوتو: نواز شریف و عمران خان دو روی یک سکه‌اند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
رهبر حزب مردم پاکستان اعلام کرد: نواز شریف و عمران خان دو روی یک سکه هستند و هیچ یک توانایی حل مشکلات پاکستان را ندارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، بیلاوال بوتو، رهبر حزب "مردم پاکستان" در سخنرانی خود در یک راهپیمایی در شهر چینیوت در پنجاب پاکستان اعلام کرد: همه دولت‌های حزب مردم پاکستان توانسته‌اند پروژه‌های توسعه در این کشور را اجرا کنند. این حزب باعث توسعه شهر چینیوت شده است. تمام پروژه‌های مهم گازی در این شهر در دوران دولت بی نظیر بوتو آغاز به کار کرده است اما دولت کنونی نگران بی‌نظمی‌ها و ناآرامی‌ها در کشور نیست و تنها توجه آنها بر خزانه کشور است.

بیلاوال بوتو در ادامه اظهاراتش از راهپیمایی "از اسلام آباد تا لاهور" به سرپرستی نواز شریف، نخست وزیر پیشین پاکستان انتقاد کرد و گفت: حزب مردم پاکستان آماده شکست "مسلم لیگ پاکستان شاخه نواز" در انتخابات سراسری است.

همچنین وی در ادامه اظهاراتش از عمران خان، رهبر حزب "تحریک میثاق" انتقاد کرد و گفت: نواز شریف و عمران خان دو روی یک سکه هستند و هر دو سیاست این کشور را مورد تخریب قرار داده‌اند.

وی از مردم خواست که دیگر به نواز شریف و عمران خان اعتماد نکنند و به حزب مردم پاکستان رای دهند.
 
کلمات کلیدی : نواز شریف + پاکستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.