توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490284
سناتور پاکستانی: دولت نواز شریف سقوط می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۱
سناتور پاکستانی و عضو حزب حاکم در برنامه تلویزیونی گفت: با توجه به روند پیشرفت پرونده فساد اقتصادی «نواز شریف»، احتمال سقوط دولت کنونی وجود دارد.

به گزارش میزان به نقل از ای آر وای نیوز، ظفر علی شاه سناتور حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف  اظهار داشت: با توجه به روند پیشرفت پرونده فساد اقتصادی نواز شریف فکر می‌کنم نخست‌وزیر برکنار خواهد شد. 
 
وی افزود: برکناری نواز شریف از قدرت تغییری در روند حاکمیت حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف نخواهد داشت. 
 
سناتور پاکستانی گفت: باید از همین حالا به فکر حاکمیت و پیشبرد اهداف حزب پس از برکناری نواز شریف باشیم. 
 
ظفر علی شاه تصریح کرد: کسانی که از مسیر نادرست به قدرت می‌رسند از همان طریق نیز کنار می‌روند بنابراین بهترین روش پیشبرد اهداف در عالم سیاست گفت‌وگو است. 
 
گفتنی است که این سناتور پاکستانی پیش از این نیز بارها اعلام نظرهای صریحی داشته که خلاف منافع حزب مسلم لیگ شاخه نواز شریف بوده است.  
 
در حال حاضر پرونده بررسی فساد اقتصادی نواز شریف روزهای پایانی خود را می‌گذراند. 
 
این درحالی است که از پنج قاضی دادگاه عالی پاکستان دو نفر رای به عدم صلاحیت وی داده‌اند و اگر در روزهای آینده و بر اساس گزارش کمیته تحقیقات تنها یک نفر دیگر رای به عدم صلاحیت نواز شریف بدهد حکومت این سیاستمدار پاکستانی به پایان خواهد رسید.
 
کلمات کلیدی : نواز شریف+پاکستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.