نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 370520
خبر خوب برای بازنشستگان تامین اجتماعی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۵
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در مرداد ماه خبر داد.

سید تقی نوربخش در مورد افزایش حقوق بازنشستگان افزود: مصوبه افزایش ۱۴ درصدی حقوق بازنشستگان از سوی دولت، خرداد ماه تصویب شد به همین دلیل امکان پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت بازنشستگان نبود و فقط افزایش این ماه لحاظ شد.

وی گفت: مابه التفاوت افزایش مستمری دو ماه ابتدای سال بازنشستگان در مرداد ماه پرداخت می شود و این خبر خوشی است که در هفته تامین اجتماعی برای آنها داریم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به رشد مستمری ها طی سال های گذشته اشاره و تاکید کرد: در سال های ۹۲ و ۹۳ مستمری ها ۲۵ درصد، سال ۹۴ مستمری ۱۵ درصد و در سال ۹۵ نیز ۱۴ درصد رشد داشت و در مجموع در دولت یازدهم با افزایش ۷۹ درصد مستمری ها روبرو بودیم.
منبع: مهر
 
کلمات کلیدی : بازنشستگان، بیمه، تامین اجتماعی
 
اسدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۲۳:۴۸:۳۵
این خبر خوب بود؟!!! مادر من از تامین اجتماعی مستمری میگیرد و تامین اجتماعی ماه قبل در طی تماسی گفت این افزایش دو ماهه اول در حقوق تیر ماه لحاظ میشود و نه مرداد ماه (3814162) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۰ ۰۲:۰۳:۱۵
دروغ میگویید ما به دروغها و وعده و وعید هایتان عادت کرده آیم قرار بود ماه گذشته بریزید حسابمان نه مرداد و شهریور و شاید مهرماه (3814292) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۱:۱۶:۲۱
قرار بود حقوق های حداقلی 20 در صد اظافه گردد اما کار مثبت انجام نشد و 14درصد تغیری در سبد خانوار ها ایجاد نمی کند مسکن ضعیفی است. (3869393) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.