نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 275634
کنسرت «پرواز همای» لغو شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۵
کنسرت پرواز همای که قرار بود طی چهار روز در تالار وزارت کشور برگزار شود، بنا به دستور مقامات قضایی لغو شد.

به گزارش فارس، «پرواز همای» قرار بود روزهای ۲۰، ۲۱، ۲۲ و ۲۳ خرداد ماه در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه برود تا برای نخستین بار در یک کنسرت رسمی، به اجرای برنامه بپردازد اما این کنسرت لغو شد.

این کنسرت در حالی لغو شده است که بلیت‌فروشی آن از چندین روز قبل آغاز شده و تعداد زیادی از این بلیت‌ها نیز به فروش رسیده است.

شرکت آوای هنر (برگزار کننده برنامه) پس از قطعیت لغو این برنامه در پیامکی به تمام کسانی که بلیت این کنسرت را تهیه نموده بودند، در توضیح این اتفاق نوشت: «این کنسرت بنا به دستور مقام محترم قضایی تا اطلاع ثانوی لغو شده است. مبلغ دریافت شده ظرف ۷ روز به حساب خریداران عودت داده خواهد شد.»
 
کلمات کلیدی : کنسرت+پرواز همای
 
كوشا
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۲۰:۱۶:۱۴
تاسف باره كه مقام محترم قضايي مجوز كنسرت رو به سرعت لغو ميكنه ولي در برخورد با اختلاس و رانت و تجاوز به بيت المال و موسسات مالي غير مجاز و ... در يك بازه زماني چند ساله آن هم با رودربايستي بسيار و علني شدن قضيه وارد عمل ميشه (2954797) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۰:۰۲:۴۷
اين واقعيتي دردناك است،،،،،،،،، (2955895) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.