نظر منتشر شده
۲۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 272494
مجری سابق شبکه خبر به آمریکا پناهنده شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۱
هادی زنوزی اصل از مجریان سابق شبکه خبر صداوسیما و رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در دولت سابق، پس از مدت‌ها غیبت در رسانه‌های داخلی و شایعاتی که درباره او به گوش می‌رسید، سرانجام صبح چهارشنبه بیستم می ۲۰۱۵ در یک رادیوی فارسی‌زبان در ایالت کالیفرنیا در آمریکا روی آنتن رفت.

به گزارش ایسنا به نقل از «پارسینه»، هادی زنوزی در هفته‌های گذشته چند بخش خبری کوتاه برای برنامه‌ای با نام اتاق خبر در یک رادیوی فارسی‌زبان ایالت کالیفرنیا در آمریکا اجرا کرده بود اما از صبح چهارشنبه بیستم ماه می ۲۰۱۵ میلادی اجرای بخش خبر بامدادی این موسسه رادیویی را موقتا به عهده گرفت.

زنوزی اصل که از اولین مجریان شبکه خبر بود، چندی پیش با انتشار تصویر طنز‌آمیزی در رسانه‌های اجتماعی، «شبکه خبر» ایران را «شبکه بی‌خبر» خوانده بود.
 
کلمات کلیدی : پناهنده+مجری شبکه خبر
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۰:۳۸:۱۴
همه اينها بخاطر عملكرد بسيار ضعيف صدا و سيماست (2907256) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۷:۴۶:۳۲
بنده خدا تکذیب کرده و توضیح کامل داده. لطفاً به پاسخش هم توجه کنید. (2908605) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۲۲:۰۰:۰۵
ظاهرا تکذیب کرده است. اما سینه چاکان کدخدا به کجا چنین شتابان؟

با ما مخالف باشید ولی آزاده باشید. دولت ایالات متحده ظالم، قلدر و حامی خشونت و داعش است. تا یک آزاده باقی است جایی برای آمریکا نیست. (2909229) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۰:۴۰:۵۹
چه جالب گفته. (2907259) (alef-3)
 
سید
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۰:۵۱:۴۱
سلام . تا اونجا که من میدونم ایشون گرین کارت آمریکا رو داره و احتیاجی به پناهندگی نداره (2907293) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۱:۰۴:۰۲
خلایق هر چه لایق (2907340) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۱:۲۷:۰۶
امريكا هم هر كى فحش بده او را مى خواد دنيا دنياي دروغ است و راستگويان جايي در ان ندارند (2907418) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۳:۴۸:۱۲
منظورت چیه ؟یعنی ایشون توی شبکه ی خبر دروغ به خورد ملت می داده که مورد تایید آمریکا قرار گرفته !!!!!! (2907883) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۳:۵۴:۳۵
بعضی از دولت ها این جوری هستند.و این اصلا خوب نیست. (2907898) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۱:۳۵:۰۹
واقعا همینطوره (2907440) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۱:۴۵:۵۹
آره . راستگويان جاشون ايرانه..... (2907469) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۴:۰۴:۴۶
فک کنم به شدت ما حقیم چراکه ما دنبال صلح در منطقه ایم تا آمریکای جنایتکار و داعش پرور .... (2907932) (alef-3)
 
ع
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۳:۴۰:۳۰
پشت پا زدن به وطن و خدمت به اجنبی کار دورویان است و اینگونه افراد شاید فکر کنند که رزنگند درحالی که به بیراهه می روند ؛ ایران وطن ماست و هیچ جایگاهی برای ظاهرفریبان وطن فروش نخواهد داشت ، امیدوارم اصل خبر کذب باشد . (2907857) (alef-3)
 
ایوب
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۳:۴۳:۵۸
ایران عزیزم دوستت دارم ووبهترین رفاهیات وامتیازت دیگرراحتی برای لحظه ای درفکرم نمی آورم. آنهم ازطرف دشمن حیله گر و......... (2907865) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۳:۴۷:۳۸
به سرزمین همجنسبازان خوش رفتی.. (2907881) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۶:۳۱:۱۴
سرزمین خیلی چیزهاست:
1- بیشترین تعداد دانشگاه های معتبر جهان
2- بزرگترین اقتصاد جهان
3- تنها 150 سال از پایان برده داری می گذرد و رئیس جمهوری سیاه پوست دارد
4- یکی از بزرگترین مهاجر پذیر ها
5- یکی از بزرگترین بورسیه پذیر ها
6- مهد بسیاری از ماندگار ترین آثار سینما
...
با شعار نه می توان دستاوردی به دست آورد و نه می توان دستاوردی را از بین برد! بدست آوردن، تلاش و دانش و صداقت می طلبد! (2908374) (alef-13)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۳:۵۶:۴۶
اين وطن فروشي و خيانت به ملت است كهبه خاطر زندگي در خارج ايران كشورت را مفت و به بيگانه بفروشي. (2907906) (alef-3)
 
صالح
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۴:۴۷:۵۲
لطفا پاسخی که ایشون در مورد اخبار این چنینی دادند رو منتشر کنید
ایشون جوابیه دادند که شایعه ای که سو گیری داره رو رد کردند (2908046) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۵:۰۰:۱۳
گویا بنده خدا تکذیب کرده این خبر رو (2908075) (alef-3)
 
هادزی زنوزی اصل
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۵:۴۵:۴۸
پیرو درج خبری تحت عنوان "اقامت مجری شبکه خبر در آمریکا" لازم می دانم توضیحاتی را به اطلاع خوانندگان محترم آن پایگاه خبری برسانم:

1- بر خلاف ادعای نگارنده هیچ گونه شایعه ای درباره اینجانب به گوش نرسیده و بنده در 3 سال اخیر در شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان کارمند دولت مشغول به کار بودم و تمامی سفرهای خود رانیز به اطلاع مسئولین مربوطه رسانده ام.

2- در سال 2011 بنده حدود 10 ماه در آمریکا زندگی کردم و می توانستم به زندگی و کار در آمریکا ادامه دهم اما ترجیح دادم به ایران بازگشته و در محل کار قبلی خود خدمت کنم لذا بر خلاف خبر منتشره، من هیچگاه مجبور به بازگشت به ایران نشده ام.

3- اینجانب در حال حاضر در حال ادامه تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار هستم، در سن دیه گو زندگی می کنم و حتی یک بار محل رادیو ایران را ندیده ام. ارتباط بنده با مدیریت محترم اتاق خبر رادیوی مذکور تنها از طریق تلفن بوده و از دو هفته قبل روزانه 3 دقیقه مجموعه ای از اخبار ورزشی را تهیه، با تجهیزات شخصی در منزل ضبط می کنم و برای پخش از طریق ایمیل به شخص مدیر اتاق خبر ارسال می کنم.

4- با توجه به مرخصی گوینده محترم اخبار بامدادی رادیو ایران در چند روز گذشته و شرایطی که برای گوینده جایگزینشان ایجاد شد از من خواسته شد در صورت امکان اخبار بامدادی را به صورت ضبطی تهیه و ارسال کنم کهبه شرط تهیه و ویرایش اخبار توسط خودم ، اجرای غیرحضوری برنامه های خبری بامدادی به مدت 3 روز را پذیرفتم.

5- در خبرهایی که در 3 روز گذشته توسط اینجانب تهیه و قرائت شد هیچ گونه سوگیری سیاسی خاصی وجود نداشته و تنها اصالت خبر مد نظر بوده است. در ضمن هیچ گونه خبری فراتر از خطوط قرمز مورد اعتقاد اینجانب قرائت نشده و هیچ گاه نخواهد شد.

6- جهت اطلاع خوانندگان محترم،تخصص بنده مدیریت رویدادها، برگزاری نمایشگاهها و دیگر امور مرتبط با روابط عمومی است و گویندگی همواره شغل دوم من محسوب می شده است. در ضمن من به طور دائم به آمریکا مهاجرت نکرده ام و در این کشور و ایران به فعالیتهای تخصصی خود ادامه خواهم داد.

7- به نظر می رسدقرار دادن نام اینجانب در کنار همکاران سابق عزیزی که تفکرات دیگری دارند و مسیر دیگری را برگزیده اند، نوعی غرض ورزی و یا شاید تصور اشتباه نگارنده محترم خبر باشد، زیرا اینجانب هیچ گاه حاضر به همکاری با رسانه های سیاسی خارج از کشور نشده ام و هیچ گاه نیز نخواهم شد.

8- در پایان از همه عزیزانی که نسبت به اجرای بنده اظهار لطف کرده اند بسیار سپاسگزارم. (2908222) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۷:۱۶:۴۳
لیستی از نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی که در حال حاضر در امریکا زندگی میکنند وعلیه نظام تبلیغ میکنند منتشر کنید. شغل ایشان گویندگی است ومثل سایر ایرانیها که در امریکا مشغول هستند در امریکا کار کند اشکالی ندارد امید وارم به ابزاری علیه مملکت ونظام تبدیل نشود. (2908508) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۹:۰۸:۳۳
مگه هر کسی بره آمریکا به معنی این هست که کشورش رو به بیگانه فروخته.
این یک مسئله شخصی است که هر فردی میتونه وطن دوم خودش رو انتخاب کنه و شغل مورد علاقه اش رو داشته باشه.
به هر حال هر فردی در برهه ای از زندگیش به این نتیجه میرسه که باید راهش رو عوض کنه . این به معنی وطن فروشی نیست. (2908816) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.