توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460189
وزرای نفت و اقتصاد مهمان این هفته مجلس شورای اسلامی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته جاری میزبان زنگنه و طیب‌نیا؛ وزرای نفت و امور اقتصادی و دارایی برای پاسخ به سوال 15 نماینده مجلس هستند.

به گزارش ایسنا، مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری ادامه رسیدگی به لایحه هوای پاک، بررسی طرح تنقیح قوانین مالیاتی کشور، رسیدگی به لایحه معاهده معاضدت دوجانبه در امور کیفری بین ایران و جمهوری کره، بررسی لایحه معاهده استرداد مجرمین بین ایران و جمهوری کره و رسیدگی به طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت را دستور کار خود دارد.

همچنین نمایندگان مجلس در این هفته گزارش کمیسیون عمران درباره نحوه اجرای ماده 70 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت 2، گزارش کمیسیون انرژی درباره بحران اخیر بروز ریزگردها، قطعی آب، برق و مخابرات در استان خوزستان و گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و میزان انطباق آن با اهداف پیش بینی شده برای این مناطق در پنج سال اخیر را در دستور رسیدگی دارند.
 
کلمات کلیدی : مجلس + سوال از وزیران + وزیر نفت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.