نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 375148
واکنش باقری‌ لنکرانی به اظهارات وزیر بهداشت: فقط می‌توانم بگویم تشکر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰
لنکرانی در واکنش به اظهارات وزیر بهداشت مبنی بر اینکه واقعاً موقعی که ما آمدیم مردم کف زمین زایمان می‌کردند و شرایط درمانی در برخی از بیمارستان‌ها بسیار بد بودگفت: نمی‌دانم چه بگویم فقط می‌توانم بگویم که از زحمات همکارانمان در دولت یازدهم تشکر می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری بسیج، کامران باقری لنکرانی وزیر بهداشت و درمان دولت سابق در گفتگو خبرگزاری بسیج در واکنش به اظهارات امروز وزیر بهداشت مبنی بر اینکه واقعاً موقعی که ما آمدیم مردم کف زمین زایمان می‌کردند و شرایط بهداشتی و درمانی در برخی از بیمارستان‌ها بسیار بد بود اظهار داشت: نمی‌دانم چه بگویم فقط می‌توانم بگویم که از زحمات همکارانمان در دولت یازدهم تشکر می‌کنم، اینکه دولت یازدهم به مقوله سلامت توجه کرده ارزشمند است.

وی ادامه داد: اما دستاوردهایی که امروز داریم مرهون بیش از ۳۷ سال زحمت در نظام سلامت هست ارتقاهایی که اکنون به آن افتخار می کنیم مربوط به شکل گیری شبکه بهداشت و درمان و تلاش تمام کسانی است که در این ۳۷ سال برای ارتقای سلامت کشورمان تلاش کرده اند.

باقری لنکرانی خاطر نشان کرد: به هرحال اگر امروز شاهدیم که مرگ و میر مادران باردار از رقم حدود ۵۰۰۰ نفر در قبل انقلاب اسلامی با جمعیت ۳۵ میلیون نفری به رقم کمتر از ۳۰۰ با جمعیت ۸۰ میلیون نفری رسید و در سال ۱۳۸۸ به هدفی که سازمان بهداشت جهانی برای سال ۱۳۹۵ برای همه کشورها پیش بینی کرده بود رسیدیم و اینکه توانستیم مرگ و میر مادران باردار را بیش از دو سوم نسبت به سال پایه۱۳۷۰ کاهش دهیم اتفاقی است که در پی چندین دهه و با تلاش تمام دست اندرکاران صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: البته ما باید برای ارتقای سلامت کشورمان بیش از گذشته تلاش کنیم و هر کسی که مسئولیت می گیرد باید ضمن بهره مندی از دستاوردهای گذشته و حفط آن ها قدمی به جلو بردارد؛ امیدواریم مسیر رو به تعالی برای کشورمان روز به روز با سرعت بیشتری پیش رود.

باقری لنکرانی در پایان به خبرنگار بسیج گفت: همین مطالبی که گفتم از صد تا نقد برای وزارت بهداشت فعلی بدتر است.
 
کلمات کلیدی : فساد+زیر میزی+بخش خصوصی+وزیر بهداشت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۷:۴۳:۴۹
اقای هاشمی این جمله را تکذیب کردند.ظاهرا این جمله برداشت شخصی یک خبرگزاری بوده.در همین سایت الف میتوان خواند.به اطلاع دکتر لنکرانی رسانده شود. (3841634) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۰۶:۳۰:۰۹
خیر تکذیب نشده و ایشان چنین دسته گلی رو آب داده! (3843558) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۷:۴۵:۵۴
با سلام وزیر کنونی بهداشت زحمت زیادی کشیده و میکشند ولی این حرف ایشان درست نبوده که زدند من هم از آقای باقری لنکرانی در این مورد حمایت می کنم (3841639) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۸:۰۰:۴۹
دست مریزاد دکتر لنکرانی. واقعاً از بهترین و بی ادعاترین و از مومن ترین وزیران بعد از انقلاب می باشید. بسیار پر کار با کارنامه درخشان دوران وزرات. مردم ایران خدمات شما رو فراموش نمی کنن دکتر. (3841659) (alef-13)
 
عمار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۸:۰۳:۱۸
خوب بالاخره دکتر هاشمی وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید هست ایشان هم باید همسو با سایر وزرا رییس دولتش به دولت قبل حمله کند و تمام مشکلات را به دولت قبل نسبت دهد.انتخابات 96 نزدیکه (3841662) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۸:۰۵:۲۸
داشتم جواب لنکرانی رو میخوندم پیش خودم گفتم عجب ادم شریفی بالاخره یکی پیدا شد ضعفهاشو بپذیره...تا اینکه رسیدم به خط اخر نوشته بالا... (3841666) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.