نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473004
خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۲
مدیر کل امور مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: حقوق اردیبهشت ماه تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی بر اساس میزان افزایش سال ٩٦ محاسبه و پرداخت شد.

به گزارش مهر، یونس کریم نژاد افزود: تمامی بازنشستگان تأمین اجتماعی حقوق اردیبهشت ماه را با اعمال افزایش سال ٩٦ دریافت کردند و حقوق اردیبهشت ماه آنان از بیستم لغایت بیست و هفتم، مطابق با روال ماههای گذشته به حساب آنان واریز شد.

وی اظهار داشت: ما به التفاوت مربوط به افزایش حقوق فروردین ماه نیز همزمان با حقوق خرداد به حساب بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی واریز می شود.

کریم نژاد تصریح کرد: افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال جاری برای حداقل بگیران چهارده و نیم درصد و برای سایر سطوح دوازده و نیم درصد است و در سال ٩٦ نیز همچون سه سال گذشته و از زمان استقرار دولت تدبیر و امید در همه سال ها میزان افزایش حقوق بازنشستگان بیش از نرخ تورم بوده است.
 
کلمات کلیدی : بازنشستگان+تامین اجتماعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۱۷:۵۴:۲۵
خدا شاهد است که حداقل در مورد من به این صورت نبوده و در حقوق اردیبهشت 96 هیچ افزایشی اعمال نشده بود . (4367108) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۱۸:۲۳:۴۶
چه می کنه شب انتخابات!
پارسال تا ماه تیر پرداخت مابه التفاوت حقوق طول کشید! (4367261) (alef-11)
 
نادری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۲۰:۵۳:۰۱
دروغ است خبری نبود طبق حقوق 95 واریز شده (4367620) (alef-11)
 
حسین مبارکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۸ ۰۰:۱۸:۱۱
خبر کاملا اشتباه است.ساعت 5 صبح به گوشی تلفن همراه پیام واریزی با افزایش ارسال شد اما 5 دقیقه بعد دوباره پیام واریزی آمد و همان مبلغ سال 95 را واریز کردند.چرا دروغ میگویند (4368495) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.