نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 356008
بازنشستگان راه آهن هفته آینده عیدی می گیرند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مشکل پرداخت عیدی بازنشستگان شرکت راه آهن برطرف شده است و تا شنبه هفته آینده به آنان پرداخت می شود.

محمود اسلامیان این مطلب را روز سه شنبه درحاشیه مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان در جمع خبرنگاران عنوان کرد.

وی افزود: قصوری در پرداخت عیدی بازنشستگان شرکت راه آهن از سوی صندوق بازنشستگی رخ نداده است و این شرکت، خود موظف به پرداخت عیدی کارکنان راه آهن به صندوق بازنشستگی است تا این صندوق بتواند به موقع عیدی ها را به بازنشستگان پرداخت کند.

وی اظهار کرد: عیدی بیش از ۷۰ دستگاه برای سال ۹۵ از سوی صندوق بازنشستگی پرداخت شده است و تنها، کارکنان شرکت راه آهن، عیدی خود را به دلیل مشکلات بوجود آمده تا زمان حاضر دریافت نکرده اند.

اسلامیان گفت: این مشکل، خوشبختانه با هماهنگی به عمل آمده با محمد باقر نوبخت (رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) و سعید نمکی (معاون توسعه امور اجتماعی و عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) برطرف شد و قرار شد تا عیدی این بازنشستگان از محل بودجه این صندوق علی الحساب پرداخت شود تا بعدا به ما آن پول را برگرداندند چراکه صندوق بازنشستگی بودجه کافی برای پرداخت عیدی بازنشستگان دیگر دستگاه ها را ندارد.

اسلامیان افزود: ‌طرحی به دولت ارایه داده ایم که براساس آن بازنشستگان امکان استفاده و بهره برداری از امکانات ورزشی سایر دستگاه های اجرایی را داشته باشند.مقدمه این طرح، هم اکنون آماده شده و صندوق بازنشستگی ارتباط های لازم را با دستگاه های مورد نیاز برقرار کرده است.

استقبال دو برابری بازنشستگان از جشنواره ورزشی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به برگزاری دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان خاطرنشان کرد:خوشبختانه این جشنواره با استقبال دو برابری مواجه بوده است و امیدواریم ‌بتوانیم این جشنواره را نه فقط در تهران که در سراسر کشور اجرایی کنیم.

وی درباره اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و گردشگری بازنشستگان گفت: در این حوزه، شمار سفرهای بازنشستگان به ۱۲۰ هزار سفر در طول سال افزایش داشته و مبلغ کمک هزینه سفر از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به سه میلیون ریال ارتقاء یافته است.

اسلامیان ادامه داد: میزان کمک هزینه سفرعتبات برای بازنشستگان نیز از پنج به ۶ میلیون ریال افزایش یافته است. همچنین امکان سفر برای هر بازنشسته در طول یک سال تنها ۲ بار بود که این امر به سه بار افزایش یافت.

وی شمار بازنشستگان صندوق بازنشستگی را یک میلیون و ۲۸۰ هزار تن اعلام کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: از هر طرحی در راستای ورزش و سلامتی بازنشستگان با قدرت و توان حمایت می کنیم.

این مسئول، صندوق بازنشستگی را گنجی متشکل از فرهیختگان جامعه دانست و گفت: از هر اقدام اجتماعی،‌فرهنگی و ورزشی برای حمایت این فرهیختگان حمایت خواهیم کرد تا این قبیل برنامه ها هر سال پربارتر از سال قبل برگزار شود.

دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان از امروز، چهارم خرداد آغاز بکار کرد و به مدت چهار روز تا نهم خرداد ادامه خواهد داشت.

این مسابقات در چهار رشته تنیس روی میز،‌ شطرنج، ‌تیراندازی و دارت در ۲ بخش بانوان و آقایان در ورزشگاه شیرودی تهران برگزار خواهد شد.
منبع: ایرنا
 
کلمات کلیدی : بازنشستگان، تامین اجتماعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۳:۲۷:۰۳
حقوق میلیونی مدیران بازنشستگان برای دریافت عیدی سال 95 حیران و سرگردان (3722095) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۴:۰۸:۱۳
چه خوش باورید . کدام شنبه؟؟؟ (3722205) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.