توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406017
جنتی: روزهای سختم را نمی‌توانم بگویم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۷
علی جنتی وزیر مستعفی دولت یازدهم در آخرین حضور خود در ساختمان وزارت ارشاد گفت: از رسانه‌ها رضایت کامل دارم زیرا در طول این مدت همراهی خوبی داشتند.

علی جنتی در حاشیه مراسم خداحافظی از ساختمان وزارت ارشاد در پاسخ به این سوال که در طول مدت وزارت آیا روزی بود که به شما بسیار سخت گذشته باشد و روزی بود که فرح و شادی خاصی یافته باشید؟ اظهار داشت: حتما چنین روزهایی بوده، اما اینکه چه روزی بوده را نمی‌توانم بگویم.

وی افزود: برخی اوقات موفقیت‌هایی بوده که باعث خوشحالی می‌شده و انبساط خاطر ایجاد می‌کرد ولی ممکن است مواردی بوده که انسان حس می‌کند کاری را که می‌خواسته نتوانسته انجام دهد که دلگیری حادث شده است.

جنتی در پاسخ به این سوال که از رسانه‌ها راضی هستید؟ بیان کرد: از رسانه‌ها رضایت کامل دارم، همراهی خوبی در طول این مدت کردند، هم خودم و هم به معاونین تاکید داشتم که صحبت کنند در این مسیر سخنگویی تعیین شد تا ارتباط مداوم با رسانه‌ها وجود داشته باشد. بنابراین رضایت کامل دارم.
منبع: فارس
 
کلمات کلیدی : جنتی+روحانی+ترمیم کابینه+استعفای جنتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.