توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503759
تمرین نظامی مشترک آمریکا با کره جنوبی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴
فرمانده نیروی دریایی آمریکا در اقیانوس آرام امروز جهت بازدید از وضعیت آمادگی نظامیان کره جنوبی و آمریکا برای انجام تمرین نظامی مشترک میان دو کشور که قرار است روز دوشنبه در آبهای کره جنوبی برگزار شود وارد این کشور شد.

به گزارش مهر، فرمانده نیروی دریایی آمریکا در اقیانوس آرام امروز جهت بازدید از تمرینات نظامی کشورش با کره جنوبی که قرار است فردا در آبهای این کشور برگزار شود وارد کره جنوبی شد.

به گزارش اسپوتنیک، فرمانده نیروی دریایی آمریکا در اقیانوس آرام امروز جهت بازدید از وضعیت آمادگی نظامیان کره جنوبی و آمریکا برای انجام تمرین نظامی مشترک میان دو کشور که قرار است روز دوشنبه در آبهای کره جنوبی برگزار شود وارد این کشور شد.

دریادار «هری هریس» همچنین امروز با وزیر دفاع کره «سونگ یانگ مو» دیدار کرده و در خصوص موضوع کره شمالی و تهدیدهای ناشی از این کشور با وی به بحث و گفتگو پرداخت.

گفته می شود هریس همچنین قرار است تمرینات نظامی دو کشور با نام «تمرینات نظامی محافظان آزادی اولچی آمریکا – کره جنوبی» را از نزدیک مشاهده کند.

بنا بر اعلام وزارت دفاع آمریکا، ۱۷۵۰۰ نیروی نظامی آمریکا در این تمرینات نظامی که قرار است از تاریخ ۲۱ الی ۳۱ آگوست در کره جنوبی انجام شود شرکت خواهند داشت.

روزنامه «رودونگ سینمون» چاپ کره شمالی پیشتر در خصوص این تمرینات نظامی مشترک میان دو کشور آمریکا و کره جنوبی نوشته بود که این تمرینات منجر به افزایش تنش در شبه جزیره کره خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : آمریکا+کره جنوبی+مانور نظامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.