نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464014
بلایی که کره شمالی بر سر آمریکا خواهد آورد!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱
کره شمالی ویدئویی را منتشر کرد که حمله موشکی احتمالی این کشور به آمریکا در آن شبیه سازی شده است. در این ویدئو همچنین آهنگی حماسی درباره نیروی توپخانه این کشور که مسئولیت شلیک موشک را به عهده دارد پخش شده است.

العالم - کره شمالی به مناسبت یکصد و پنجمین سالگرد تولد کی ال سونگ، پدربزرگ رهبر کنونی این کشور و مؤسس جمهوری دموکراتیک خلق کره، این ویدئو را منتشر کرده است.

در این ویدئو، شلیک جدیدترین موشک بالستیک کره شمالی به شبیه سازی شده است که با عبور از اقیانوس آرام، شهرهای آمریکا را هدف قرار داده است. در این ویدئو همچنین آتش گرفتن یک پرچم آمریکا در پس زمینه یک قبرستان نمایش داده می شود.

به گزارش تلویزیون رسمی کره شمالی موشک بالستیک میان برد موسودان که در داخل کره شمالی به هواسونگ 1 مشهور است بر روی صفحه بزرگی در سالن نمایش نشان داده می شود.

در بخشی از آهنگ حماسی منتشر شده بر روی ویدئوی مذکور چنین آمده است: موشک هواسونگ که مایه افتخار ماست منفجر خواهد شد. این موشک با سرعتی مانند جرقه برقی به راه خواهد افتاد تا امپریالیسم را به چالش بکشد.

این اقدام تبلیغاتی که کره شمالی پیشتر چندین بار ویدئوهای مشابه را منتشر کرده است در حالی انجام می شود که تنش در شبه جزیره کره رو به افزایش گذاشته است و ایالات متحده آمریکا شمار زیادی از نیروهای دریایی اش را به منطقه گسیل داشته است. همچنین آمریکا و کره شمالی به طور بی سابقه ای به اتهام زنی به یکدیگر می پردازند.
فیلم
 
کلمات کلیدی : ترامپ، کره شمالی
 
Austria
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۷:۴۵:۰۷
یک مشت دیوانه (4269284) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۱۸:۰۷:۲۹
توهم وخیال بافی (4269326) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.