نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348545
خبر خوش برای مستمری‌بگیران تامین اجتماعی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۱
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام این خبر که امسال میزان افزایش مستمری‌ها بیش از نرخ تورم خواهد بود گفت: از روز جمعه همین هفته سفرهای زیارتی ۲۵ هزار مستمری بگیر به مشهد مقدس آغاز خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سید تقی نوربخش در همایش کارگر، امید به آینده و تامین اجتماعی با بیان اینکه تامین اجتماعی وظیفه اصلی صیانت، حفظ و حراست از سرمایه های انباشته و بین نسلی کارگران و تولید امنیت اجتماعی در جامعه را برعهده دارد گفت: مفتخریم که خدمتگزار کارگران در سازمان تامین اجتماعی هستیم.

وی ادامه داد: سال ۹۴، سال دشوار اقتصادی بود و به رغم مشکلات فراوان به تکالیف و تعهدات خود عمل کردیم و بیش از پنج میلیون و ۲۰۰ هزار مستمری بگیر از خدمات و ۴۰ میلیون نفر از مردم جامعه از خدمات درمان بهره مند شدند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مشکلاتی چون کسری نقدینگی در فضای کارگاهها، رکود و توقف تولید و فشارهای اقتصادی بر مردم به علت تحریم ها و بویژه در زمان مذاکرات هسته ای اشاره و اظهار کرد: این مشکلات وظایف ما را در عمل به تعهداتی چون بیمه بیکاری سنگین تر کرد. از سوی دیگر در اجرای طرح تحول سلامت مشارکت داشتیم.

نوربخش ادامه داد: ۵۹ هزار میلیارد تومان بودجه در سال ۹۴ تامین و صرف شد، ۳۵ هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت و ۱۶ هزار میلیارد تومان خرید خدمات درمانی انجام شد.

وی به بدهی ۱۰۰هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی نیز اشاره کرد و گفت: از دولت می‌خواهیم این بدهی را بتدریج در طول برنامه ششم توسعه به ما برگرداند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه ضمن اعلام این خبر که امسال میزان افزایش مستمری ها بیش از نرخ تورم خواهد بود گفت: از روز جمعه همین هفته سفرهای زیارتی ۲۵هزار مستمری بگیر آغاز خواهد شد.

نوربخش در پایان درباره دغدغه برخی کارگران مبنی بر جدایی بخش درمان از سازمان تامین اجتماعی گفت: دغدغه جدایی بخش درمان مرتفع شده و درمان به عنوان جزئی از ساختار تامین اجتماعی باقی خواهد ماند اما مراکز درمانی به صورت هیات مدیره‌ای اداره خواهند شد.
 
کلمات کلیدی : مستمری بگیران+تامین اجتماعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۷ ۲۱:۱۱:۲۲
طبق اعلام مرکز آمار تورم هم اکنون به کمتر از 12 در رسیده بنابراین این افزایش می تواند 12 در صد باشد چون از نرخ تورم بیشتر است. جناب نوربخش حقوق ها باید طوری افزایش یابد مردم بتوانند زندگی کنند نه روزمرگی. ضمنا بنده هیچ وقت ندیدم شما در مورد فیش حقوق 28 میلیونی و وام 420 میلیونی معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی نظرتان را ابراز کرده باشید. (3669502) (alef-11)
 
جوادزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۷ ۲۲:۲۰:۵۵
سازمان تامین اجتماعی بیشتر از عمل شعار میده.طرح کارت اعتباری رو اینقدر در بوق و کرنا کردند دوماه قبل از عید ثبت نام کردم هنوز هم خبری نیست.میرم شعبه تامین اجتماعی میگن ما کلا از این چیزا خبر نداریم.زنگ زدم به دفتر سامانه رفاه که ثبت نام کردم میگه تامین اجتماعی لیست مستمری بگیرها رو میفرسته اسم ۲۰۰۰۰۰ نفر رو نفرستاده.کسی پاسخگو نیست که چرا اسم من که نه وامی از سازمان گرفته ام نه بدهی به بانک دارم نه چک برگشتی و ... نباید ارسال بشه و کسی نیست بگه معیار انتخاب چی بوده. (3669582) (alef-13)
 
بازنشسته تامین اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۱۱:۳۸:۵۰
خبرخوش این خبرکجاش بود ازاینکه سه ماه تمام هی اعلام کردین بیشترازنرخ تورم ولی همچنان دربلاتکلیفی مطلق. (3670273) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.