توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476129
عامل جنایت هولناک فهرج پای میز محاکمه
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۱
داماد جنایتکار که در جریان جنایتی هولناک به خانه پدر همسرش در فهرج‌کرمان حمله کرده و ۱۰ نفر را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود محاکمه شد.جلسه محاكمه اين مرد صبح پنجشنبه در دادگاه كيفري يك استان كرمان و با حضور خانواده قربانيان برگزار شد. در اين جلسه نماينده دادستان به بيان كيفرخواست پرداخت و گفت: متهم «ش.ن» در تاريخ پنجشنبه دوم دي ماه سال95 مرتكب قتل عمدي 10نفر و مصدوميت 4نفر به‌ضرب گلوله شد. وي با اشاره به اينكه متهم پس از ارتكاب اين جنايت هولناك، از محل حادثه فرار كرد، افزود:

به گزارش همشهری، اين مرد در تاريخ 5دي‌ماه95 در ايرانشهر دستگير شد و در تحقيقات به ارتكاب جنايت به‌خاطر اختلافات خانوادگي اعتراف كرد و نتيجه كميسيون پزشكي قانوني هم نشان مي‌دهد كه وي اختلال رواني ندارد. در اين جلسه متهم نيز با حضور در جايگاه اتهام قتل 10نفر را پذيرفت و جزئيات جنايت را شرح داد.

وي در حاشيه جلسه دادگاه و در گفت‌وگو با ايرنا گفت: مي‌خواهم هر چه زودتر مرا قصاص كنند. راز دل هر كس را جز خدا هيچ‌كس نمي‌داند. من متولد69 هستم و 7 سال داشتم كه اشرار پدرم را كشتند و چند سال بعد عمويم را. من با همسرم مشكلي نداشتم و به‌خاطر اختلاف با خانواده‌اش دست به اين كار زدم.

البته قبل از آن مي‌خواستم خودكشي كنم ولي فقط خدا مي‌داند چه شد كه دست به اين كار زدم و به خانه پدر همسرم رفتم و هر كسي را كه در آنجا بود به گلوله بستم. من از قرآن فاصله گرفتم و نتيجه زندگي‌ام اين شد. من چوب بي‌ايماني‌ام را مي‌خورم و از اين ناراحتم كه چرا كسي از كودكي قرآن را به من نياموخت زيرا جواب همه سؤالات ما در قرآن است.براساس اين گزارش و به گفته رئيس دادگاه، پرونده متهم كاملا شفاف است و نقطه تاريكي در آن وجود ندارد و حكم نهايي قاتل تا هفته آينده صادر مي‌شود.
 
کلمات کلیدی : قتل، قاتل، قصاص
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.