نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462396
راز شلیک مرگبار و ضربه شمشیر مقابل آرایشگاه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۵
 ۳ برادر که به‌دنبال تسویه حساب با جوان ۱۹ ساله او را به ضرب گلوله و ضربه شمشیر به قتل رسانده بودند چند ساعت پس از جنایت دستگیر شدند.شامگاه پنجشنبه جوان 19ساله‌اي قصد رفتن به آرايشگاهي در منطقه حر مشهد را داشت كه هدف حمله 3جوان موتورسوار قرار گرفت. يكي از موتورسواران كه مسلح به سلاح گرم بود با شليك گلوله‌اي به جوان 19ساله، او را مجروح كرد و پس از آن جوان ديگر كه يك شمشير در دست داشت به او حمله و با ضربه شمشير وي را نقش زمين كرد. مهاجمان پس از آن به سرعت سوار موتور شدند و پا به فرار گذاشتند.

به‌دنبال اين ماجرا، شاهدان جوان مجروح را به بيمارستان منتقل كردند اما شدت جراحت ناشي از شليك گلوله به حدي بود كه وي جانش را از دست داد. با گزارش ماجرا به قاضي علي‌اكبر احمدي‌نژاد، بازپرس ويژه قتل مشهد، وي همراه تيمي از مأموران راهي محل حادثه شد. جنايت مقابل آرايشگاهي در منطقه حر خيابان13رخ داده بود و شاهدان مي‌گفتند كه چند جوان سوار بر موتور به مقتول حمله كرده او را به ضرب گلوله و ضربه شمشير به قتل رسانده‌اند. ماموران در بررسي دوربين مداربسته‌اي كه در آن حوالي بود متوجه شدند مهاجمان 3نفر بودند كه سوار بر يك موتورسيكلت از محل گريخته بودند.

به گزارش همشهری، آنها در ادامه تحقيقات و پرس و جو از شاهدان و خانواده مقتول به ردپاي 3برادر در اين انتقامجويي خونين دست يافتند. اين 3برادر از مدت‌ها قبل با مقتول درگير بودند و مدتي پيش نيز بين آنها زد و خوردي پيش آمده بود.كارآگاهان در ادامه راهي خانه مظنونان شدند اما آنها محل زندگي‌شان را ترك كرده و گريخته بودند. با اين حال برخي از كساني كه در فراري‌دادن آنها نقش داشتند دستگير شدند تا اينكه در بازجويي از آنها و ادامه تحقيقات، محل اختفاي يكي از برادران شناسايي و او حدود ساعت 3بامداد جمعه دستگير شد.

مرد جوان پس از انتقال به اداره‌آگاهي به شركت در جنايت اعتراف كرد و گفت: با مقتول از مدت‌ها قبل بر سر مسائل پيش‌پا افتاده و قدرت‌نمايي درگيري داشتيم. مدتي قبل هم بين ما زد و خوردي پيش آمده بود كه همين باعث شد از وي كينه به دل گرفته و تصميم به انتقامجويي بگيرم. براي همين شب حادثه، به كمين او نشستيم و متوجه شديم كه قصد رفتن به آرايشگاه را دارد. همان لحظه‌اي كه او قصد ورود به آنجا را داشت به او حمله كرديم و با ضربه شمشير وي را به قتل رسانديم و فرار كرديم.

با اعترافات مرد جوان تحقيقات براي دستگيري برادرانش ادامه يافت تا اينكه آنها بعدازظهر ديروز راهي اداره پليس شدند و خود را تسليم كردند. در ادامه سلاح و موتورسيكلتي كه در اين جنايت از آن استفاده شده بود نيز كشف شد و متهمان با قرار قانوني راهي بازداشتگاه شدند.
 
کلمات کلیدی : قتل، قاتل، قصاص
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۴:۱۶:۱۲
باز مشهد
باز هم جنایت........... (4257686) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۷:۳۸:۴۸
چراجدیدا همه شمشیرحمل میکنن؟؟ (4275321) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.