توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399521
واکنش اسرائیل به انتخاب دبیرکل جدید سازمان ملل
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱
نماینده رژیم صهیونیستی از انتخاب شدن «آنتونیو گوترس» در رای گیری مخفی به دبیرکلی سازمان ملل استقبال و ابراز امیدواری کرد به دشمنی‌ها علیه این رژیم پایان دهد.
به گزارش فارس، «دنی دانون» نماینده دائم رژیم صهیونیستی در سازمان ملل از انتخاب شدن «آنتونی گوترس» پرتغالی برای به دست گرفتن سکان سازمان ملل استقبال کرد.

به نوشته وبگاه «جروزالم پست» دانون برای گوترس که گزینه فعلی شورای امنیت جهت دبیرکلی بعدی سازمان ملل است، آروزی موفقیت کرده و گفت: «اسرائیل امیدوار است و انتظار دارد سازمان ملل تحت رهبری او در راستای اصولی که بر پایه آن بنا شده عمل کند.»

وی ادامه داد انتظار دارد گوترس در مقام ریاست سازمان ملل به نگرانی‌های این سازمان درخصوص اقدامات اسرائیل و دشمنی‌هایش در برابر آن را پایان دهد.

نماینده رژیم صهیونیستی در نامه تبریک خود گوترس را تشویق کرد که نماینده‌ای را برای مبارزه با تفکرات، عقاید و اظهارات ضد یهودی نصب کرده و برای بازگردانده شدن بقایای اجساد دو نظامی مفقود شده در غزه تلاش کند.

پیشتر رسانه‌های محلی اعلام کردند شورای امنیت سازمان ملل در رای‌گیری مخفی با انتصاب «آنتونیو گوتِرس» بعنوان دبیرکل بعدی این سازمان موافقت کرده است.
 
کلمات کلیدی : آنتونیو گوترس+دبیرکل سازمان ملل+اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.