نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429186
معاون بهزیستی استان تهران:از وجود افراد بی‌خانمان در گورستان نصیرآباد بی‌خبرم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱
معاون پیشگیری بهزیستی استان تهران گفت: از وجود افراد بی‌خانمان یا معتاد در گورستان نصیرآباد اطلاعی ندارم.

به گزارش میزان، حمیدرضا شمسی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: اینکه گفته شده عده ای افراد بی خانمان یا معتاد در گورستان زندگی کرده اند اطلاعی ندارم.

وی افزود: درست است که گورستان نصیرآباد در اطراف شهریار تحت پوشش سازمان بهزیستی استان تهران است اما نسبت به وجود این افراد بی خبر بوده ایم.

معاون پیشگیری بهزیستی استان تهران در رابطه با جمع آوری این افراد با ضرب و شتم گفت: در مورد جمع‌آوری افراد معتاد، بهزیستی ورود نمی کند بلکه وظیفه نیروی انتظامی است و بهزیستی در این موضوع مشارکت ندارد.

این درحالی است که ماه گذشته از سوی بهزیستی استان تهران طرح «پویش زمستانی» با هدف سروسامان دادن به افراد بی خانمان و بی سرپناه در شب‌های سرد زمستان مطرح شده و قرار شده بود این افراد در مراکز بهبودی اقامتی بهزیستی ساکن شوند.

در حال حاضر حدود ٢٠٥ مرکز اقامتی میان مدت برای معتادان در استان تهران وجود دارد که به موجب این طرح هر مرکز نسبت به پذیرش کاملا رایگان ٣ نفر از این افراد جهت درمان سوء مصرف مواد می تواند اقدام کند.
 
کلمات کلیدی : کارتن‌ خواب‌ +معتاد + گورخواب‌ها + بهزیستی استان تهران
 
Belgium
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۱۴:۵۴:۵۱
با خبر بودید جای تعجب داشت !!!
مگر مسئول باید از حوزه مسئولیت خود خبر داشته باشه
خسته نباشید (4091776) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.