توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470720
افزایش 60 درصدی خدمات مترو تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
میزان حرکت قطارهای مترو تهران در مسیر شهرآفتاب (محل برگزاری نمایشگاه کتاب) در روزهای پنجشنبه و جمعه تا 60 درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی مترو تهران، مهندس علی عبدالله پور قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه به احتمال زیاد در دو روز آخر هفته بیشترین پیک مسافر را به مقصد شهر آفتاب خواهیم داشت افزود: براساس برنامه ریزی قبلی قرار بود که هز 15 دقیقه یک قطار به سمت نمایشگاه شهرآفتاب اعزام شود اما در روزهای پنجشنبه و جمعه (21 و 22 اردیبهشت ماه) شرکت بهره برداری مترو تهران با کاهش فاصله گذر قطارها، آماده ارائه خدمات بیشتر به بازدیدکنندگان این رویداد فرهنگی است.

وی تصریح کرد: میانگین فاصله گذر قطارها 10 دقیقه در نظر گرفته شده است، ضمن آنکه در صورت ازدحام جمعیت آمادگی برای اعزام قطارهای فوق العاده و کاهش این زمان نیز وجود دارد.

مهندس عبدالله پور افزود: روز جمعه حرکت قطارها در خط یک مترو تهران از مبدأ تجریش به مقصد شاهد هم بیش از برنامه قبلی است و فاصله گذر این مسیر به 5 دقیقه کاهش می‌یابد.قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در پایان خاطر نشان کرد: ساعت فعالیت خط مترو شاهد به شهرآفتاب از ساعت 8 صبح تا پایان ساعت فعالیت نمایشگاه کتاب است.
 
کلمات کلیدی : متروی تهران + مترو + نمایشگاه کتاب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.