توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464349
درخواست روحانی از کمیسیون تبلیغات: در مصوبه خود تجدید نظر کنید/مناظره‎ها زنده پخش می‎شوند؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۶
 پس از مصوبه امروز کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات مبنی بر مخالفت با پخش زنده مناظره‏‎های انتخاباتی ریاست جمهوری، رئیس جمهور از این کمیسیون خواست تا در مصوبه خود تجدید نظر کنند.

به گزارش خبرآنلاین،حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور با اعلام این خبر در کانال تلگرامی خود از تقاضای حجت الاسلام حسن روحانی برای تجدیدنظر در مصوبه امروز  کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات خبر داد.
رئیس جمهور کشورمان نیز  با اشاره به مسائل مطرح شده پیرامون مناظره ها گفت: من معتقد به آزادترین شیوه هستم که همه حرفهایشان را بزنند.
رئیس جمهور در جمع جوانان و نخبگان استان فارس با بیان این که حامی هر شیوهای در مناظرات است که مردم بهتر انتخاب کنند ابراز امیدواری کرد که ستاد تبلیغات انتخابات، تجربه‌ها را باز مرور کند.
وی تصریح کرد: من طرفدار آزادترین شیوه مناظره‌ها هستم که مردم بتوانند بهتر انتخاب کنند. وجود مخالف هم مفید است؛ همه باید بدون لکنت زبان سخن بگویند و نقد کنند.

کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات امروز مصوب کرده بود مناظره های انتخاباتی ضبط شده پخش شود.

وزیر کشور عضو دولتی این کمیسیون به شمار می رود و رئیس سازمان صداوسیما، دادستان و نمایندگانی از مجلس و شورای نگهبان در این کمیسیون، تصمیم برای لغو مناظره های زنده گرفتند.
 
کلمات کلیدی : مناظره ریاست جمهوری+برنامه مناظره+انتخابات ۹۶+پخش زنده مناظره+روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.