توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446772
اسپوتنیک مطرح کرد: خودزنی ترامپ برای مقابله با ایران/ عربستان بازنده بازی است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲
خبرگزاری اسپوتنیک نیوز (Sputnik News) با انتشار گزارشی تحت عنوان "بلوک ضد ایران، سرکوب کننده ترین رژیم های خاورمیانه را تقویت می کند" به اقدامات ضد ایرانی آمریکا و متحدانش در خاورمیانه پرداخته است.

به گزارش جام نیـوز، در این گزارش می خوانیم:
«اتحاد اعراب و آمریکا علیه ایران در هر سطحی که باشد بسیار بد است؛ حکومت ایران هر گونه که باشد بسیار بهتر از پادشاهی های عربی است که نزدیک ترین متحدان آمریکا در منطقه هستند.

عربستان سعودی، قطر، امارات متحده و دیگر کشورهای شورای همکاری خلیج [فارس] مستبدترین کشورهای روی کره زمین هستند که ضد زن، ضد دموکراسی و در واقع هر چیزی به جز وهابی گری هستند. آن ها برای مبارزه با هلال شیعی حاضر شده اند القاعده و داعش را پشتیبانی و تامین مالی نمایند.

دولت ترامپ با حمایت از کشورهای عربی در خاورمیانه، خودزنی می کند؛ چرا که به روشنی از گروه بازنده حمایت می کند. عربستان اکنون کشور مریض خاورمیانه است. اقتصاد عربستان در حال فروپاشی است. سیستم سیاسی عربستان نیز کاملا ناکارآمد است.

هر چند آمریکا مرتبا تهران را به حمایت از تروریسم متهم می کند اما این برعکس جلوه دادن واقعیت است؛ ایران کشوری پیشرو در مبارزه علیه القاعده و داعش در عراق، سوریه و لبنان است.»
 
کلمات کلیدی : ترامپ+ عربستان+ ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.