نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350219
افزایش دوربین‌های کنترل تخلفات رانندگی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ شایع‌ترین تخلفات رانندگی تهرانی‌ها را تشریح کرد و با اشاره به برنامه‌ریزی راهور برای توسعه کمی و کیفی دوربین‌های سطح تخلفات، از نصب دوربین‌های ثبت تخلف ورود کامیون به محل‌های غیرمجاز در آینده نزدیک خبر داد.

سردار سیدتیمور حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره استفاده از دوربین‌های جدید ثبت تخلفات رانندگی در تهران، اظهارکرد: طبق مصوبه شورای شهر بنا بود که در سال ۹۵ شهرداری دوربین‌های ثبت تخلفات را دو برابر کند که این موضوع در حال انجام است و تاکنون به تعداد دوربین‌های پایتخت افزوده شده است.

وی با بیان اینکه پلیس درصدد توسعه کمی و کیفی دوربین‌هاست، اظهار کرد: این یعنی علاوه بر اینکه دوربین‌های جدید برای ثبت تخلفات نصب خواهند شد به قابلیت‌های دوربین‌های فعلی نیز افزوده می‌شود.

شایع‌ترین تخلفات رانندگی تهرانی‌ها

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره شایع‌ترین تخلفات رانندگی در تهران نیز گفت: ‌عمده‌ترین تخلفات مربوط به تخلفات ساکن است. توقف غیرمجاز و استفاده از تلفن همراه در صدر تخلفات رانندگی در تهران قرار دارد و تخلفاتی همچون «ورود ممنوع» و «ورود غیرمجاز به محدوده زوج و فرد» نیز از جمله دیگر تخلفاتی است که شایع است.

حسینی درباره تخلفات رانندگی کامیون‌ها نیز اظهارکرد: همچنان تا ساعت ۲۲ برای تردد کامیون‌ها در شهر ممنوعیت وجود دارد که این محدودیت در روزهای تعطیل و در برخی از مناطق شمالی تهران تا ساعت ۲۴ است.

وی با بیان اینکه سرعت کامیونها با دوربین‌ کنترل می‌شود، افزود: همچنین به دنبال این هستیم تا دوربین‌های اختصاصی برای ثبت تخلف کامیون‌ها نصب کرده و در آینده نزدیک نیز دوربین‌های ثبت تخلف ورود کامیون‌ها به محدوده‌های ممنوعه را نیز نصب خواهیم کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه با استفاده از این دوربین‌ها ورود کامیون‌ها به معابرغیرمجاز ثبت خواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان امسال این طرح نیز اجرایی شود.
 
کلمات کلیدی : پليس راهور ، رييس پليس راهور تهران
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۴ ۱۶:۵۸:۲۰
بسیارکار علیه و خواهشمندیم هر 100 متر ی دست انداز هم بذارین واقعا ی عده حقشونه که نتونن سرعت برن (3682828) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۴ ۱۷:۰۵:۲۷
البته قانون قانون است اما منطقی باید این جریمه ها را عملی کند وقتی یک ماشین با سرعت 40 کیلومتر در خط سرعت یعنی منتهی علیه سمت چپ میراند هرچه بوق میزنی یا هر چه چراغ میزنی طرف کنار نمیرود در جاده هم همینطور اگر کسی با سرعت 70 کیلومتر از او سرعت گرفت را نباید جریمه کرد خو ب ان دیوانه ای که با این سرعت کم در خط سبقت میراند هم خطر افرین است باید باید اورا هم جریمه کرد که باعث تصادف میشود (3682845) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.