توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 300837
دیدار طیب‌نیا با وزرای ایتالیا و چین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۲
وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول با 'پیئر کارلو پادوئن' وزیر اقتصاد و دارایی ایتالیا و 'لو جی وی'وزیر دارایی چین دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارای (شادا)، علی طیب نیا در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول با پیئر کارلو پادوئن وزیر اقتصاد و دارایی ایتالیا در خصوص امضای موافقتنامه همکاری دوجانبه بین دو کشور و انجام همکاری های بیمه ای، تامین مالی و سرمایه گذاری پروژه های کشورمان را مورد بررسی قرار دادند.

** توسعه همکاری های اقتصادی تهران – پکن

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در دیدار با 'لو جی وی' وزیر دارایی چین نیز در زمینه توسعه همکاری اقتصادی تهران و پکن تاکید کردند.

این گزارش حاکی است، وزیر اقتصاد کشورمان به منظور شرکت در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول از ۱۶ مهرماه جاری در لیما پایتخت پرو بسر می برد.

گفتنی است، اجلاس سالانه ۲۰۱۵ بانک جهانی و صندوق بین المللی پول صبح جمعه ۱۷ مهرماه با سخنرانی رییس جلسه، روسای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول شروع به کار کرده است.
 
کلمات کلیدی : وزیر اقتصاد+طیب نیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.