نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467220
درخواست تمدید تحقیق از صندوق ذخیره فرهنگیان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، از ارائه درخواست تمدید ۳ ماهه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به هیات رئیسه خبر داد و گفت: متاسفانه دولت به شدت مسیرها را می بندد.

به گزارش مهر، رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، از ارائه درخواست تمدید ۳ ماهه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به هیات رئیسه خبر داد و گفت: متاسفانه دولت به شدت مسیرها را می بندد.
 
جبار کوچکی نژاد با اشاره به رو به پایان بودن دوره شش ماهه فعالیت کمیته تحقیق و تفحص مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: با توجه به اینکه هنوز همه شرکت های زیرمجموعه صندوق به طور کامل بررسی نشده، هفته آینده درخواست تمدید سه ماهه مهلت تحقیق و تفحص را به هیات رئیسه مجلس ارائه می دهیم.

وی افزود: هم رئیس جمهور و هم وزیر آموزش و پرورش ادعا دارند که تخلفات مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان در بانک سرمایه اتفاق افتاده که این مجموعه یک بانک است و خیلی ربطی به صندوق ذخیره ندارد؛ در حالی که بررسی های ما نشان می دهد که در شرکت های تابعه صندوق از جمله شرکت سرمایه گذاری ذخیره فرهنگیان، شرکت خانه سازی معلم و حتی هیات مدیره صندوق تخلفات قابل توجهی رخ داده است.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: متاسفانه دولت به شدت مسیرها را برای ما می بندد و نیروها را جابجا می کند، از جمله اینکه مدیرعامل بانک سرمایه را تغییر دادند، من در این رابطه به آقای سیف (رئیس کل بانک مرکزی) گفتم که شما با این کار تبانی کردید.

کوچکی نژاد گفت: وقتی مدیرعامل تغییر می کند فرد جدید به شدت فضا را قفل می کند و در این شرایط طبیعی است که کار با کندی مواجه شود؛ همچنین در بخش حقوقی صندوق هم مدیران را هم جابجا کرده اند، یا به نامه هایی ارسال می کنیم خیلی دیر جواب می دهند.

وی خاطرنشان کرد: هفته آینده و پس از بازگشایی مجلس، در کمیسیون آموزش و تحقیقات گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه می دهیم و بعد درخواست میکنیم که نامه تمدید تحقیق و تفحص را به هیات رئیسه بدهند.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۰۹:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۰۸:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۲ ۰۹:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۱۲:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۰:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۴:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۰۸:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۰:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۱:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۳:۵۶
 
 
کلمات کلیدی : صندوق ذخیره فرهنگیان + فساد مالی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۷:۱۱:۳۶
تمام می شود این روز سیاه (4300534) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.