توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360688
كينه مرد متاهل نسبت به زنان فاجعه آفرید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۰
مردي متاهل كه به دليل اختلاف با همسرش، نسبت به زنان كينه به دل گرفته بود، دست كم شش زن را با بهانه ازدواج به كاشمر برد و مورد تعرض قرار داد.

رسيدگي به اين پرونده از چندي پيش با شكايت دختري جوان در كاشمر در دستور كار پليس قرار گرفت. او به ماموران گفت كه از سوي مردي جوان با بهانه ازدواج فريب خورده و مورد تعرض قرار گرفته است.

با آغاز تحقيقات، كارآگاهان موفق به دستگيري متهم شدند. مرد جوان در ابتدا منكر جرم خود شد اما سرانجام اعتراف كرد و گفت: «از مدتي قبل با همسرم اختلاف پيدا كردم و تا پاي طلاق رفتم اما با پادرمياني خانواده آشتي كرديم. من بعد از اين ماجرا نسبت به زنان كينه گرفتم و تصميم گرفتم از آنها انتقام بگيرم. براي همين دختران جواني را در سبزوار كه با خانواده خود مشكل داشتند يا دم بخت بودند شناسايي مي‌كردم و با بهانه ازدواج فريب مي‌دادم. سپس آنها را به كاشمر مي‌آوردم و پس از آزار و اذيت، در اطراف شهر رها مي‌كردم. » با ثبت اعتراف متهم، كارآگاهان به بررسي شكايت‌هاي مشابه در اين خصوص پرداخته و متوجه شدند كه متهم دست كم به شش دختر تعرض كرده است. سرهنگ ابوالقاسم باقري، رييس پليس كاشمر با اعلام اين خبر به ركنا گفت: اكنون شش دختر از متهم شكايت كرده‌اند اما از آنجا كه احتمال مي‌رود او دختران زيادي را با اين ترفند فريب داده باشد تحقيقات ويژه در اين‌باره ادامه دارد.
منبع: اعتماد
 
کلمات کلیدی : تعرض، تجاوز، کینه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.