نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348593
پایان شلیک شوهر به زن با مرگ مرد جوان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲
مرد جوانی که بعد از تیراندازی به سوی دخترعمویش در مقابل بیمارستان عرفان، اقدام به خودکشی کرده بود، ظهر امروز جان خود را از دست داد.

به گزارش تسنیم، حدود ساعت ۱۹ دیروز مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در تماس با بازپرس کشیک قتل خبر تیراندازی خونین مرد جوانی به خود و همسرش را اعلام کردند.

بررسی‌های اولیه مأموران حاکی از آن بود که زن جوان ۳۳ ساله که از پرسنل اتاق عمل بیمارستان عرفان است بعد از اتمام شیفت کاری خود همراه با همسر ۳۵ ساله‌اش که پسر عمویش نیز بوده به پارکینگ مقابل بیمارستان رفته‌اند و سوار بر خودرو زن جوان شده‌اند، زن جوان که پشت فرمان خودرو و همسرش نیز در صندلی جلو نشسته بود که ناگهان شوهر زن جوان (پسرعموی وی) با یک اسلحه کمری کوچک همسرش را هدف قرار داده و دو گلوله به سمت سر همسرش شلیک کرده بود، پس از این تیراندازی نیز با یک گلوله سر خودش را هدف قرار داده بود که پس از تیراندازی نگهبان و کارکنان بیمارستان متوجه موضوع شده و آنها را به اتاق عمل منتقل کرده بودند.

پس از حضور سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل اعلام خبر مشخص شد زن و مرد جوان پس از انتقال به اتاق عمل در سطح هوشیاری پایینی قرار دارند که ظهر امروز مرد جوان به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داد و با دستور بازپرس امور جنایی تهران تحقیقات در رابطه با این تیراندازی خونین ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی+قتل+همسرکشی
 
Hamvatan
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۰۰:۰۹:۰۶
والله به سر تیر شلیک بشه مرگ حتمی این مرحوم و احتمالا مرحومه گویا سنگ سر بوداند. (3669696) (alef-11)
 
وحید جعفری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۱۱:۱۴:۰۰
روحش شاد. (3670188) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.