توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490414
تعداد امضاهای مطالبه"درخواست جوانان از ستاد کل نیروهای مسلح" در صدر مطالبات هفته های گذشته
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
به گزارش روابط عمومی دیده بان شفافیت و عدالت در هفته های گذشته مطالبه ای با عنوان "در خواست صدها جوان از ستاد کل نیروهای مسلح" در کانال همخواهی منتشر شد. در این مطالبه گری خواسته جوانان از سرلشگر باقری؛ رئیس کل ستاد نیروهای مسلح اینگونه عنوان شد: الحاقیه ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه تعیین تکلیف شود.

این مطالبه تا امروز در صدر مطالبه های هفته های گذشته این کانال قرار دارد.
شما نیز می توانید با امضاء این مطالبه به جمع مطالبه گران از این نهاد بپیوندید.
بدیهی است با افزایش چشمگیر تعداد امضاء کنندگان، این مطالبه جنبه عمومی پیدا کرده و سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت، به عنوان نماینده شما، طی نامه ای از نهاد یا فرد مذکور توضیح خواسته و نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.

شما نیز می توانید در این کانال مطالبه/مطالبات خود را شخصاً نوشته و برای آن امضاء جمع کنید. آدرس کانال:    @hamkhahi

خواسته های دیگری که در رده های بعدی مطالبات قرار گرفته است شامل :
1-   متن قرارداد با توتال و چين را منتشر كنيد؛ متن مطالبه: باتوجه به اعتراضات مطرح شده به ماهيت و تعهدات ايران و طرفهاي برنده در قرارداد توسعه ميدان نفتي آزادگان جنوبي، لطفا متن كامل اين قرارداد را منتشر كنيد تا مدافعان دولت بتوانند از آن در برابر منتقدان دفاع كنند و بهانه اي دست منتقدان اين قرارداد نباشد.

2-  مقامات ايراني رشوه گير از توتال را محاكمه كنيد؛متن مطالبه: بر اساس گزارش رسمي وزارت دادگستري آمريكا،دادگاهی در اين كشور شرکت نفتی  توتال را  بابت پرداخت ۱۶و ۴۴میلیون دلار رشوه بترتیب در سالهای ۱۹۹۵تا ۲۰۰۴ تحت عنوان خدمات مشاوره به مقامات ایرانی،به ۲۴۵ میلیون دلار جریمه محكوم کرده است.

با توجه به اينكه اغلب مقامات فعلي وزارت نفت در سالهاي يادشده هم در صنعت نفت ايران مسئوليت داشته اند و مي توانند از این فسادهاسرنخ و اطلاعات در اختيار قرار دهنداز دادستان كل كشور تقاضا مي كنيم عليه اين فساد تحقيق كرده و به عنوان مدعي العموم رشوه گيران را محاكمه كنند.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۷:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۵ ۱۰:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۰۸:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۱۶:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۹:۰۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۸:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۲۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۱۶:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۰۲:۲۳
 
 
کلمات کلیدی : همخواهی+دیده بان شفافیت و عدالت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
تعداد امضاهای مطالبه"درخواست جوانان از ستاد کل نیروهای مسلح" در صدر مطالبات هفته های گذشته