نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456422
«طرح ترافیک و زوج‌وفرد» تا ۱۳ فرودین اعمال نمی‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام گرفته، طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در شهر تهران تا پایان روز سیزدهم فروردین ماه اجرا نمی‌شود.

سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص اجرایی شدن یا نشدن طرح‌های ترافیکی شهر تهران همزمان با بازگشایی ادارات از صبح روز پنجم فروردین ماه اظهار داشت: با توجه به هماهنگی‌های انجام گرفته، طرح‌های ترافیکی تا پایان تعطیلات نوروز اعمال نخواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: این بدان معنا است که طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در شهر تهران تا پایان روز سیزدهم فروردین ماه اجرا نمی‌شود.

وی در پایان از شهروندان تهرانی و مسافرانی که به پایتخت سفر کرده‌اند خواست تا با توجه به افزایش ترددها در هسته مرکزی شهر از صبح روز فردا همزمان با باز شدن ادارات، حدالمقدور از حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا شاهد ترافیک سنگین در محدوده مرکزی شهر نباشیم.
 
کلمات کلیدی : طرح زوج و فرد+ترافیک+تهران
 
م.فلاح
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۰۰:۰۸:۴۹
بهتر است که جهت رفاه حال مردم تا 15فروردین طرح ترافیک حذف شود تا کسانی که چهاردهم و یا پانزدهم از سفر برمیگردند دغدغه خاطر نداشته باشند و هم اینکه بار ترافیک برگشت پخش شود (4216532) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.