نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 292191
جلیلی امروز به کمیسیون ویژه برجام می رود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۳
چهارمین نشست کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی روز گذشته(دوشنبه) با حضور آقایان عراقچی و تخت روانچی عراقچی اعضا ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای کنونی ایران برگزار شد.

به گزارش فارس، تاکنون تاریخچه مذاکرات همچنین ابعادی از محتوای برجام مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است. پنجمین نشست این کمیسیون نیز صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور سعیدجلیلی دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی و علی باقری معاون او همچنین فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی و اعضای کمیسیون تشکیل شد. محور این جلسه ادامه مباحث و ارزیابی‌های گذشته و نیز ارائه دیدگاه و نقطه‌نظرات اعضای کمیسیون است.

این نشست هم‌اکنون در حال برگزاری است که جزئیات آن تا ساعاتی دیگر منتشر می‌شود.
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۳:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۱۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۸:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۶:۵۷
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۰:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۲۱:۰۳
 
۱۳۹۴/۰۶/۲۴ ۰۹:۰۵
 
 
کلمات کلیدی : سعید جلیلی، برجام
 
علی
۱۳۹۴-۰۶-۱۰ ۱۲:۵۷:۳۹
اگر مردم روش و طرز فکر آقای جلیلی و تیمش در مسئله هسته ای را قبول داشتند که به او رای می دادند.درجه مردمی بودن مجلس ما از اینجا معلوم می شود. (3155278) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۰ ۱۵:۰۰:۵۳
چرا تو 6 سالی که اقای جلیل میرفت و با تحریم بر میگشت از اقای روحانی دعوت نکردید که بیاد ازش بازخواست بکنه و سوال بکنه؟؟؟ (3155663) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.