نظر منتشر شده
۸۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406028
جلیلی: قبلاً می گفتند هر روز تاخیر در اجرای برجام 170 میلیون دلار ضرر دارد اما امروز برای عایدی این عجله دعوت به "صبر" می شود
بخش سیاسی الف، ۳ آبان ۹۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی عجولانه گفته می‌شد هر روز تاخیر در اجرای توافق 170 میلیون دلار برای کشور ضرر دارد اما امروز برای عایدی این عجله دعوت به صبر می‌شود.

به گزارش فارس، سعید جلیلی که به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی در جمع دانشجویان این دانشگاه حاضر شده بود، اظهار داشت: دولت مقتدر دولت تصمیم های صبورانه است. تصمیم های عجولانه نمی تواند ثمرات صبر مقتدرانه را داشته باشد.

وی افزود: صبری که از تلاش فرزندان ملت دریغ شود به پای وعده های دشمن ریخته می شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: اینکه امروز می گویند سراسیمگی در اداره کشور غلط است و نباید وعده های شتابزده داد امری مبارک است. پرهیز از شتابزدگی امری مبارک است به شرطی که ما را به وعده های سراب رهنمون نکند. جلیلی با بیان اینکه صبر در بستر حقیقت و حفظ حقوق مردم شما را به دیپلماسی صبورانه و نه عجولانه راهنمایی می کند، گفت: امروز مردم ما میوه شیرین امنیت را با همه وجود لمس می کنند چون ثمره صبر بر تحریم ها در دفاع مقدس بود نه صبر در انتظار برای تغییر رفتار دشمن!

وی ادامه داد: چرا برد برای دشمن باید فوری، قطعی و کامل باشد و برای ما احتمالی، ناقص و موکول به آینده شود؟

دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشورمان افزود: طوری از برد-برد صحبت می شد که انگار مشابه برد دشمنان هم نصیب ما خواهد شد ولی کم کم آشکار شد که برد آنها فوری، قطعی و کامل و برد ما موکول به اما و اگرهاست. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر صبر با کناره گرفتن از حق و نادیده گرفتن حقوق ملت باشد میوه آن سراب است.صبری نتیجه دارد که در بستر حقیقت باشد نه در سراب. صبر اگر همراه حق باشد میتواند مانع خسران شود.

جلیلی خاطرنشان کرد: حق و صبر ملازم همدیگر هستند و تعریفی که اسلام ناب از صبر ارائه می دهد پیشرو و سازنده است نه صبر تخدیر کننده.

وی با بیان اینکه صبر جمیل و بصیر یعنی صبر مقتدرانه نه منفعلانه، گفت: دولت مقتدر دولت صبرهای مقتدرانه است و عجله دشمن برای بود که ما را از صبر راهبردی بازدارد. جلیلی افزود: صبر راهبردی ما باعث شد تا طرف مقابل عجولانه 18 شبانه روز پای میز مذاکره بیاید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی عجولانه گفته می شد هر روز تاخیر در اجرای توافق 170 میلیون دلار برای کشور ضرر دارد اما امروز برای عایدی این عجله دعوت به صبر می شود.

وی در پایان تصریح کرد: صبر برای مردم یک فضیلت است اما برای مسئولان یک ضرورت است تا به جای رفتارهای عجولانه تصمیم های مقتدرانه بگیرند.
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۳:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۳ ۱۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۰۸:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۰:۲۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۲۱:۰۳
 
۱۳۹۴/۰۶/۲۴ ۰۹:۰۵
 
۱۳۹۴/۰۶/۱۰ ۱۱:۵۳
 
 
کلمات کلیدی : سعید جلیلی ،برجام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۷:۵۳:۱۷
قبلاًهر روز تاخیر در اجرای برجام 170 میلیون دلار ضرر داشت؟ خوب خود تحریم ها هر روز چقدر ضرر به کشور میزد ؟ خود این آقا مسبب تحریم ها بود (3986024) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۴۷:۰۳
اگه دقت میکردی بیشتر فتنه و فتنه گرا مسبب تحریم بودند... مهم این است که یکی حرفی زده حالا زده زیرش (البته نمیگم اون موقع داشته دروغ میگفته) (3986510) (alef-3)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۱:۴۰
واقعا بی انصافه تا کی... دولت احمدی نژاد هسته ایی تازه از پلمپ در آمده رو تحویل گرفت، فتنه گری در دولتش کردند، دشمن هم تحریم کرد ولی حداقل برای ظریف غنی سازی 20 تولید کرد که ظریف بره به باد بده تحریم هارو هم بر نداره...
بعدش هم مسبب تحریم دشمنی دشمن ها بود وگرنه قرار بود جلیلی چکار کنه که تحریم نکنند... ساده انگاری تا کی (3986523) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۳۶:۰۲
بی انصافی تا کی ... ساده انگاری تا کی ...
برو یک سری به سفره مردم بزن تا بفهمی تا کی؟
اگر ایشان قرار نبود یا نمی توانست کاری کنه برای چی پستش را قبول کرد؟
حقوق و مزایا را دوست داشت؟ (3986843) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۷:۴۴:۴۰
حرف جلیلی ، نه از باب اینکه این مرد بزرگوار و بصیر گفته ، از این جهت که مستدل و بامدرک و غیر قابل انکار است ، معقول و پذیرفتنی است .
_______________________________________________________________________
بهتر است بی طرفانه قضاوت کنید ؛ دوستان (3986898) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۵:۵۸
این حرف شما چه ربطی داشت به قول معروف میگن نگاه کن به حرف نه به کسی که حرف میزند... طرف میگه: دولت مردان حرف 170 میلیون دلار روزانه میزدند حالا زدند زیرش این حرف نقد کن چه کار به طرف داری (3986535) (alef-13)
 
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۵۸:۵۴
افزایش فروش روزانه 1 میلیون بشکه نفت میشه حدود 40 میلیون دلار، این فقط یکی از قسمت های واضح اون 170 میلیون (3987040) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۲۰:۴۷
چند برابر ١٠٠ روز گذشت و آش همان آش است و كاسه همان كاسه (3986571) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۳۱:۱۵
دکتر جلیلی بزرگوار ؛ همیشه عده ای هستند که متوهمند و 2 ریالیشان دیرتر از دیگران میافتد .
اما متأسفانه هزینه و خساراتشان جبران ناپذیر است .
همیشه عده ای هستند که در مقابل دشمن ، مأیوس و حقیرند ! اما در مقابل دوست ، خشمگین و عصبی !
گویا > را همانند اغلب انفعالاتشان ، معکوس میفهمند ! (3986587) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۴۳:۰۰
حداقل ایشون وعده سر خرمن ندادند (3986603) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۵۲:۴۵
درسته روحانی هم فرد محبوب مردم نیست ولی از جلیلی بهتره (3986620) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۸ ۱۱:۴۰:۱۱
من جلیلی رو به خاطر صداقتش و روراستیش با مردم ترجیح میدم تا آقایونی که با وعده و وعید پست و مقام گرفتند و به مردم دروغ میگند. (3992492) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۴۲:۳۴
حرف دل ما رو زدی جلیلی (3986749) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۳۶:۲۸
فروش نفتمان 3 تا 4 برابر شده ، خوب همین بخش بزرگی از 170 میلیون دلاره دیگه..... آقای جلیلی یعنی اینم نمیدونی؟!!!! (3986845) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۰:۴۴:۲۸
تا در کشور ما نظر دهندگان احساسی و بی منطقی چون شما و نقطه مقابل تان وجود دارد ما جهان سوم خواهیم ماند بلکه عقب تر می رویم. آدم ها را سیاه وسفید نبینید بلکه هر دولتی برای خودش تقاط ضعف و قوتی دارد که باید با منطق بررسی شود نه حب وبغض (3987181) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۸:۳۵:۳۸
نمیدانم ایشان چرا این حرفها را میزنند؟
مگر خودشان اینهمه معطل نکردند؟ (3986080) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۰:۰۴
اگه قرار بود یه طرف محدودیت رو بپذیره طرف مقابل تحریم ها رو ور نداره دیگه چه هنریه اینا هم می تونستن این کار رو کنن طول کشید که اگه چیزی میدن واقعا چیزیم بگیرن نه همه چی رو بندن و بعد التماس امریکا رو کنن جان مادرت بیا به تعهدادت عمل کن (3986518) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۱:۳۱
اینها که معطل نکردند در قبال از بین بردن صنعت هسته ای کشور چه چیزی گرفتند؟ مگر به گفته رئیس بانک مرکزی از برجام تقریباً هیچ نبود؟
اگر جلیلی چیزی نگرفت در عوض چیزی هم نداد ولی این آقایان همه چیز را دادند و هیچ ستانده ای هم نداشتند. (3986521) (alef-13)
 
مصطفي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۸:۳۹
احتمالا ميخواد كانديد رياست جمهوري بشه !!!!!!!!!

اقا شما يكبار اقبال خودت رو تست زدي (3986542) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۸:۴۳:۲۹
آقای جلیلی ما حرف شما را قبول داریم!
خال راهکار شما چیست؟ شما چه قدمی برای حل این مشکل برداشتی؟ برادر من کسی که اصلا نتونسته مشکلی را حل بکنه نمیتونه بیاد به دیگری ایراد بگیره که آقا شما چرا همون مشکل را ناقص حل کردی! (3986084) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۹:۳۵:۳۰
راهکار : مذاکره در موضع اقتدار نه التماس (3986221) (alef-3)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۴۸:۳۶
کار های کشور نیاز به همدلی و همراهی دارد که امثال آقای جلیلی در مورد دولت یازدهم داشتن وازشون موقع مذاکره حمایت کردند اما آقای روحانی حتی نخواست از جلیلی سوال کنه که چکار کردی و چکار بکنیم خوبه (3986515) (alef-3)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۲۸:۲۰
حداقل نیومد کل صنعت هسته ای رو تعطیل کنه و هیچی به دست نیاره ایشون از همون اول گفت با این بدعهدی آمریکا باهاش به توافق نمی رسه اما دولت روحانی با خوشخیالی و زودباوری این همه امتیاز داد اما هیچی به دست نیاورد (3986833) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۵:۳۰:۱۴
میشه بگی دقیقا کجاش حل شده؟ (3987747) (alef-3)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۸:۴۴:۲۸
کمی صبر کنید تا دسته گلهایی را که در دوران مذاکرات به آب دادید و آنهمه قطعنامه کاغذپاره گرفتید را جمع و جور کنند. (3986088) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۰:۱۰:۴۴
روحانی که بیشتر از کمی میگه صبر کنید!!! (3986309) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۸:۵۹:۱۷
جناب اقای جلیلی حالا به هر دلیلی ما از شما گزارشی در اون 6 سالی که مذاکره فر مودید ندیدیم میشه لطفا دستاورها و کارایی که کردین رو برا ملت توضیح بدین؟ (3986120) (alef-3)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۹:۰۳:۰۴
اگر شما رئيس جمهور بوديد كه الان ديگر قيمت ها با ثانيه حساب مي شد (3986131) (alef-3)
 
Austria
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۹:۰۵:۱۱
یعنی جناب جلیلی هنوز به این نتیجه نرسیده اند که تحریمها روزی 170 میلیون دلار زیان به کشور وارد میکرد؟ من دیگه حرفی ندارم... (3986135) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۹:۰۵:۵۷
صبر راهبردی شما چند تا قطعنامه فلج کننده بر گردن ملت گذاشت؟ و چه تحریمهایی را به ارمغان آورد؟ (3986139) (alef-3)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۹:۱۳:۴۵
ما زمانی که مذاکرات هسته ای بر عهده شما بود صبوری را خوب آموختیم (3986162) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۹:۱۹:۱۴

قطعنامه ها بوسیله شما بر این مملکت تحمیل شد حالا از لغو نشدنش طلبکار هستید. (3986178) (alef-3)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۴:۰۶
اول ادب خوب چیزیه، دوما قطنامه بوسیله دشمن ایران صادر شد و فتنه گرها سبب شدن اونها جرات تحریم داشته باشند،،، سوما حداقل هسته ایی کشورمون به باد نرفت،،، بعدش هم جلیلی داره میگه دولت مردان اینو گفتن حالا یه چیزه دیگه چه ربطی به جلیلی داره دولت مردان فعلی حرفشونو عوض میکنند (3986529) (alef-13)
 
خودم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۹:۱۳:۰۸
تو سخنگوی جلیلی هستی (3987067) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۳:۲۲:۵۱
چرا بدون مطالعه و درک درست از مطالب نظر میدید؟ قطعنامه ها بوسیله ایشان تحمیل شد؟؟؟؟ کمی اطلاعاتتون رو افزایش بدید تا متوجه بشید در چه زمانی سانتریفیوژ آلوده دست دوم رو وارد کشور کردند و سبب بهانه تراشی علیه کشور شدند؟ حداقل کتاب خاطرات رئیس جمهور محبوبتون رو یه ورقی بزنید. (3986670) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۱:۰۸:۰۴
اگر جلیلی هم مثل آقایان که یک روزسختی انقلاب وجنگ را ندیده اند .کشور را به باد می داد نزد امثال شما بهترین انسان بود (3987213) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۱۹:۲۰:۳۶
8سال تو دولت قبل هم صبر کردید نه تنها هیچ چیز ی عایدمون نشد بلکه ارزش دارایی ها مون یه سوم کم شد و همه چیز چند برابر گران شد ...این عجله را ما صد ها بار به اون صبر زمان شما ترجیح میدیم (3986186) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۲:۴۲
این همه ساخت و سازی که در کشور شد چی بود، ندیدید (3986526) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۱۸:۴۷
منظورتان ساخت و ساز کی با کی است واضح بفرمائید یا از جناب خاوری بپرسیم (3986830) (alef-3)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۹:۰۷:۵۶
دقیقا کسانی از برجام ناراحتند که آن زمان یک شبه ره صد ساله رفتند شب خوابدی صبح بلند شدی قیمت شد چند برابر (3987060) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۰:۴۹:۵۶
چرا دیدیم سند سازی دکل 37 میلیون دلاری به جای 5 میلیون دلاری و ....!!! (3987189) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۲:۰۴:۴۲
رشد اقتصادی منفی گویای این همه ساخت و ساز است! (3987331) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۱۶:۴۷
دولت قبل تاوان گند کاری های دولت قبلترش رو میداد که کسانی از تو مجلس فخیمه ششم برنامه هسته ایران رو به کدخدا گزارش دادن و الان هم تو بی بی سی شدن تحلیل گر . اره عزیزم تفکر تقلید و وادادگی 100 ساله که دست از سر برخی از این حضرات روشنفکر بر نداشته و نمی داره . (3986719) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۰:۳۰:۲۳
کاش به جای اینکه اینقدر فکر برجام هستید به فکر جوانان مظلوم و افسرده مملکت تون بودید. گمونم اون حق مسلم جووناست. (3986349) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۰:۳۶:۴۰
اگر اقای جلیلی کاری هم نکرده باشند به غربیها باج هم ندادند ودستاورد های هسته ای را به ثمن بخس ندادند اما دولت تدبیر وامید موجبات تحقیر ملت را در مقابل طرف فراهم کرد. (3986359) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۰:۴۰:۱۳
آقای جلیلی شما بفرمایید بعد از اون همه مذاکره شخص شما چه چیزی برای ما اوردید؟ رفاه، شغل، استرس، تورم؟ کدومش (3986368) (alef-3)
 
Netherlands
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۰:۵۴:۲۶
اینکه که مشکلی نیست. ضمن اینکه در اینجا نمیتوان پاسخ شما را نگاشت . شما دوباره در انتخابات شرکت کنید تا جواب خود را بگیرید . (3986390) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۰۲:۱۵
هر انسان دیگری جای آقای جلیلی بود دست از سیاست می کشید و به کار دیگری می پرداخت. (3986408) (alef-3)
 
منصف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۰۷:۴۳
سکوت ارزشی و دارایی گرانبهایی است اما بعضی ها ندارند. (3986420) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۱۲:۰۳
حرف حساب جواب نداره (3986433) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۱۷:۲۱
جناب جلیلی راهکاری ما از خود جنابعالی ندیدیم نه راهکاری داشتید نه گزارشی به ملت دادید الان هم طلبکار هستید تعداد قطعنامه هایی که گرفتید رو تا حالا شمردین؟ (3986443) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۳۲:۰۰
حاصل مذاکرات شما قطعنامه پشت سر قطعنامه بود که کشور چون سرطان گرفتار آن شد و خلاصی از آن سالها طول میکشد. میزان رای ملت است آقای جلیلی (3986476) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۴۱:۳۲
جليلي جان رييس جمهورنخواهي شد . (3986497) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۴۷:۵۲
صبر در زمان جلیلی صبر برای رسیدن به پیروزی بود اگر اقتصاد مقاومتی را اجرا میکردیم و پیشرفت اقتصادی داشتیم دشمن از تحریم ها خسته میشد.
اما صبر فعلی صبر به امید خوش قولی امریکا و غرب است. یعنی چیزی در اختیار ما نیست .باید دست روی دست بگذاریم. (3986514) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۱:۵۱:۱۰
هزار بار درود براقای جلیلی که خیلی مرد بود (3986519) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۱۲:۵۷
چرا همه یادشون رفته که آمریکایی ها تو سال 88پیچ رو شل کردن و آماده شدن و اما حوادث انتخابات.....
این انصاف نیست که آقای جلیلی محکوم شود.
اگر اتفاقات تلخ 88نبود شاید تیم آقای جلیلی بهتر نتیجه مگرفت و تحریم ها تشدید نمشد.
یه کم انصاف عزیزان
چیزی بدی نمگه
البته خط و مشی افراد باهم تفاوت دارد و در روند کارها موثر . (3986560) (alef-13)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۳۹:۰۷
جالبه دوستان اگه الان دولت داره چوب حراج به همه چیز میزنه تمامش توی دولت قبل بوده روحانی دروغ نگفته بلکه کلاه رفته سرش الانم نمیدونه چکار کنه اون دوستی که میگه در دولت قبل همه تحریمها بوجود امده خوب دوست عزیز مگه قرار نشد همهی این تحریمها برداشته بشه پس چی شد خواهشا سرتون رو از زیر برف بیرون بیار (3986598) (alef-3)
 
حسینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۵۱:۲۱
جناب جلیلی بس کن دیگه . خودت که بودی چکار کردی که حالا ایراداز اجرای برجام می گیری .واقعا خیلی رو داری. شما و تیمتان هیچوقت نمی خواهید بپذیرید که با سیاست های غلط خود چه بسر این ملت اوردیدکه تا سالیان طولانی قابل جبران نیست (3986618) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۲:۵۹:۰۴
جناب جلیلی خدا انصافت بدهد. تا دیروز که سخن از خیرات تحریم می گفتی و تداوم آنرا خیر و برکت می دانستی. حالا که فروش نفت از یک میلیون به چهار میلیون رسیده و بسیاری از پول ها آزاد شده و امکان خرید هواپیما نو برای حفظ جان مردم به وجود آمده، شما طلبکار شده ای؟ (3986631) (alef-13)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۴۰:۲۰
بی انصاف ایشون یه باج به غربی ها نداد خب در قبالش تحریم بودیم الان چی هر باجی رو دادیم اما هنوز تحریمیم (3986849) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۱۹:۴۸
واقعا اینها انجام شده یا فقط حرفها را باور کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (3986945) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۳ ۲۳:۵۴:۴۱
أين كاغذ پاره ها برأي شما عجب اهميتي پيدا كرده بگوييد الان دروغ ميگوييد يا آن موقع كه مذاكره ببخشيد مشاجره ميكرديد؟ (3986694) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۰۰:۲۳
اقای جلیلی

خراب کردن یک پل اسان است و شما وامثال شما راحت می توانید خرابش کنید ولی ساختن پل هایی که خراب شده صبر میخواهد! (3986699) (alef-13)
 
مهران
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۳۹:۲۴
اگر امثال این آقا نبودن 17000 هزار سانتریفیوژی برای مذاکره آقای ظریف نبود سایت های هسته ای فردو و اراکی اصلا وجود نداشت که آقایون از بین ببرنش مشخصه چه کسانی خراب کردن (3986848) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۲:۳۰:۲۹
افرین حرف شما درست چه کسی تاسیسات هسته ایی را سیمان کرد تمام دنیا در علم هسته ایی پیشرفت می کنند دولت روحانی سیمان می کند (3987390) (alef-3)
 
پیراسته فر
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۰۶:۰۸
این رفیق عزیزمان"آقای جلیلی"غیرازکنایه وطعنه به دولت حرف دیگری بلدنیست!یااینکه بلده ولی رسانه نمی چاپند!؟
آخه من هروقت خبری ازایشان میخوانم فقط زخم وزبان وتعریض به رئیس جمهور ودولت است! (3986706) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۰۶:۱۶
گل گفتی بردار نه تنها تحریمها رفع نشد بتن ریزی هم شد،از داخل خودمون روهم داریم تحریم میکنیم حالا معلوم شد حق با شما بود نه کدخدا دوستان من از شما عذر میخواهم که قبل برجام ومدتی بعد از برجام نسبتهای بد به شما میدادم (3986707) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۱۱:۳۶
همیشه حرفهای اونطرفی ها رو یکجا زودتر میزنیدمثل همین هفت نظر (3986714) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۱۶:۵۸
شما هم تا موقعي كه مسئول پرونده بوديد لزومي به مصاحبه كردن نمي ديديد (3986720) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۲۰:۰۹
اقای جلیلی عزیز در دوران زمامداری شما چه حاصل شد بهتر نیست در سخنرانی که می کنید اول از حاصل گفتگو خود بگویید وبعد از دیگران انتقاد کنید شما که کشور را به ورطه نابودی پیش بردید گرانی تحریم های ضالمانه کمبود دارو وسقوط هواپیماه ها زمین گیر شدن انها وهزاران مشکل دیگر بدتر از همه فشاری بود که بر اثر گرانی بر مردم وارد میشد شما چه گلی سر مردم زدید (3986724) (alef-13)
 
علی
New Zealand
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۲۱:۱۰
نمی دونم والله تثبیت قیمت ارز . کاهش تورم و تثبیت قیمت ها . احیا روابط با دنیا . شروع ارتباطات با بانکهای دنیا . به بازی گرفتن جدی ایران در دنیا . بهبود چهره ایران و ایرانی در دنیا . به گوشه رفتن عربستان و...... اینا کمه ؟

یادمه دولت می رفت هواپیمای دست دوم می خرید . کلی گرانتر از هواپیمای نو به عنوان فتح الفتوح یاد می شد. حالا این دولت میره هواپیمای نو می خره . میگن هواپیما برای چی می خوایم برین اتوبوس بخرین !

یادمه تو تلویزیون یه شرکت درجه سه کرواسی رو نشون می دادند که اومده قرار داد نفتی ببنده . الان غولهای نفتی هم برای سرمایه گذاری اومده اند و فروش نفت روند عادیشو گرفته

یادمه قیمت نفت کمتر از نصف شد می گفتند تقصیر دولت روحانیه !
کشور از احتمال تجاوز آمریکا خارج شد .
فکر کنید اگر ترامپ دیوانه رییس جمهور آمریکا شه و اوضاع مثل قبل بود چه اتفاقی واسه کشور می افتاد !!!!

خدا رو شکر یادمون نرفته آقای جلیلی 6 ماه مذاکره می کردید و می گفتین محل مذاکره کجا باشه !

خدا رو شکر یادمون نرفته هیچ پیشرفتی نبود !
بین حرف رو هوا و اجرایی شدن خیلی فاصله است دکتر جان
یادمون نرفته طرح جامع برده بودین و حل همزمان سوریه و بحرین و .... رو ربط داده بودین به مسئله اتمی !

اصولا دیکته نانوشته غلط نداره و شما و اطرافیان شما از روز اول سنگ اندازی میکردید و سعی می کردید این اتفاق نیافته و برجام به سرانجام برسه . (3986725) (alef-13)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۳۷:۴۵
میشه بگید احیای روابط با دنیا چه جوری بهبود یافته؟ وقتی اعتبار پاسپورت ایران از 84 در سال 92 به 96 در سال 95 رسیده (3986847) (alef-3)
 
یادت
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۱:۳۳:۵۳
یادت باشه همه اینهایی که میگی هنوز سرجاشه
فرقی نکرده
شما موافقان دولت ازسردلسوزی موافق دولت نیستید
سر لج ولجبازی بارقیبان نمی خواهید دولت پیشرفت کنه
دشمن دانابهترازدوست نادان (3987266) (alef-3)
 
از سار کاشان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۲۲:۴۰
خدا را صد هزار مرتبه شکر که بزرگترین پرونده بین النللی کشور با همت دکتر روحانی و دکتر ظریف بسته شد . نمی داننم این آقایان حرف حسابشان چیست ؟ کشور را نابود کردند و سالها برای رساندن کشور به نقطه صفر باید تلاش کنیم (3986727) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۲۲:۲۷
فقط پروده بسته نشد خیلی چیزا بسته شد اگه چشماتون رو باز کنید (3986957) (alef-3)
 
علی
Europe
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۲۸:۲۰
دولت راست گویان هست دیگه...... (3986734) (alef-13)
 
رضا
Europe
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۲۹:۱۵
آره قرار بود مشکل آب خوردن مردم هم حل بشه...... (3986735) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۰:۳۵:۰۸
سفسطه به این میگن (3986743) (alef-13)
 
مهران
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۳۳:۴۵
سفسطه دقیقا به حرف شما میگن خب مگه دروغ میگه مگه آقای جهانگیری نگفت هر روز عدم اجرای برجام 170 میلیون دلار ضرر به کشور وارد میکنه خب الان چند روز گذشته (3986840) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۱:۵۸:۳۵
میگن صادرات نفت برگشته به دوران قبل از تحریم ها؟ درسته؟ آقای جلیلی نظرتون چیه؟ (3986783) (alef-3)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۵:۴۱:۰۰
متاسفانه برخي فراموشكارند يا خود را به فراموشي مي زنند، خدا مي داند اگر توافق نشده بود الان در چه وضعي بوديم. (3986812) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۵ ۱۴:۲۶:۲۳
الان توافق شده؟؟ (3989132) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۱۷:۲۲
همين اقا باعث صدور چندين قطع نامه در شوراي امنيت براي تحريم بيشتر ايران شد حالا روحاني اگر هيچ كاري نكرده باشد باعث شده ان قطع نامه ها لغو شود مانند همان سنگي كه ديوانه در چاه مي اندازد بوده (3986829) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۶:۳۴:۴۲
پرفسور جان خود عدم فروش نفت روزانه بخش مهمی از همین 170 میلیون دلار بود دیگه ، که با وجود برجام قابل وصول شده.
چرا خودتو به خواب میزنی؟!!!! شاید هم واقعا" نمیدانی؟ (3986841) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۳۶:۱۱
دولت راستگویان است دیگر... (3986990) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۱:۴۶:۳۹
کلا چی می خواید جنگ؟ (3987299) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۲:۰۶:۱۰
خوشبینانه ترین فرض اینه که درختان سیب و گلابی آقای روحانی بالاخره بهار سال آینده شکوفه داده و به بار بشینند. ولی مسلما آن موقع دیر خواهد چون میوه ها وقتی خواهند رسید که او به احتمال زیاد دیگر باغبان نیست. (3987336) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.