نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462255
مجید انصاری : گوشه‌هایی از عملکرد احمدی‌نژاد را در مناظره‌ها برملا می‌کنیم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸

گوشه‌هایی از عملکرد احمدی‌نژاد را در مناظره‌ها برملا می‌کنیم/ تا الان خویشتن‌داری کردیم/ مردم باید بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند.

معاون حقوقی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند. آن هم برای اینکه به سیاه‌نمایی متهم نشویم. ما می‌خواستیم در جامعه امید ایجاد کنیم حالا آقایان وقتی خودشان شروع کردند فرصت مناسبی است که در ایام انتخابات این مسائل روشن شود تا مردم در جریان بسیاری از حرف‌های گفته نشده قرار گیرند و بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند.

حجت الاسلام مجید انصاری در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به نامه‌ها و بیانیه‌های محمود احمدی نژاد علیه دولت گفت: نامه‌ها و حرف‌هایی که احمدی‌نژاد این روزها مطرح می‌کند تنها یک بازی انتخاباتی است چرا که همه می دانند آقای احمدی‌نژاد چه بر سر اقتصاد این کشور آورده است.

او افزود: همه می‌دانند که با توجه به درآمد افسانه‌ای بیش از ۷۰۰ میلیارد دلاری چه کاری با کشور کرد و یک دولت بدهکار با تورم افسار گسیخته ۴۴ درصدی، رکود منهای ۶.۷ درصدی و روابط بهم ریخته با دنیا و تحریم‌های فزاینده تحمیل شده را تحویل داد. مهم‌تر از همه بهم ریختن بنیان‌های اخلاقی کشور از مهم‌ترین دستاوردهای دولت احمدی نژاد بود.

معاون حقوقی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: حالا آقای احمدی نژاد با همه چیزهایی که برای دولت‌های آینده به ارث گذاشته است فرار رو به جلو می‌کند چون در جریان انتخابات حتماً در مناظره‌ها گوشه‌هایی از عملکرد او برملا خواهد شد.

وی گفت: دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند. آن هم برای اینکه به سیاه‌نمایی متهم نشویم. ما می‌خواستیم در جامعه امید ایجاد کنیم حالا آقایان وقتی خودشان شروع کردند فرصت مناسبی است که در ایام انتخابات این مسائل روشن شود تا مردم در جریان بسیاری از حرف‌های گفته نشده قرار گیرند و بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+مجید انصاری+احمدی نژاد
 
علی
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۲:۲۱
وقتی کسی ۷۵۰ میلیارد دلار را بر باد دهد و راست راست راه برود معلوم است که به ریش خلق الله خواهد خندید (4255932) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۱۳:۵۱
انقدر هم که میگویید خویشتنداری نکردید هر جا کم می اوردید به گردن دولت قبل می انداختید و انها چون رسانه در اختیار نداشتند برد با شما بوده شما هم زیاد درست نمیگویید (4255938) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۳۴:۴۸
بگم بگم حربه عاجزان است (4256445) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۳:۰۹:۳۹
از طرف او كسي تاييد صلاحيت نمي شود بايد با رئيسي مناظره كنيد (4256459) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.