نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 405141
دانش آموزان «باغ ملک» هنوز در طویله درس می‌خوانند
بخش اجتماعی الف، 1 آبان 95
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸
پس از انتشار عکس های تحصیل دانش آموزان یک روستا در فضای مجازی استاندار خوزستان اواخر شهریور ضمن عذرخواهی از مردم، اعلام کرد به هر یک از این سه روستا یک کانکس آموزشی اختصاص یافته است، اما با گذشت یک ماه هنوز این کانکس ها به روستا نرسیده و دانش آموزان در شرایط غیر بهداشتی به سر می برند. 

به گزارش سلامت آنلاین، ین شریعتی استاندار خوزستان گفته است: برای بردن کانکس به این روستاها مشکلی نیست و باید هم این اتفاق بیفتد چرا که شان این دانش‌آموزان داشتن مدرسه است.

با توجه به رسانه ای شدن این موضوع و وعده های داده شده در جمع خبرنگاران و تاکید بر شان دانش آموز و معلم به نظر می‌رسید این مسئله در اولین زمان ممکن، مرتفع می شود، اما با گذشت یک ماه از وعده استاندار به گفته نماینده مردم ایذه و باغملک هنوز این کانکس‌ها به روستاها انتقال نیافته و هنوز زنگ کلاس درس بچه‌های این روستا به صدا در نیامده است.

هدایت الله خادمی در این خصوص گفت: چند روستا در ایذه و باغملک بود که بچه ها زیر درختان و یا در محل نگهداری حیوانات درس می‌خوانند. این موضوع رسانه ای شد و با فشار رسانه ها توانستیم سه کانکس آموزشی برای این دانش آموزان تحویل بگیریم.به گفته نماینده ایذه، با گذشت یک ماه از وعده استاندار هنوز این کانکس ها به روستاهای ایذه و باغملک انتقال نیافته و هنوز زنگ کلاس درس بچه های این روستا به صدا در نیامده است و اکنون بیش از یک ماه است که این سه کانکس در بیابان رها شده است زیرا جاده ای برای انتقال این کانکس ها در استان خوزستان وجود ندارد.
 
کلمات کلیدی : روستای ایذه و باغملک+دانش آموزان+شرایط بد تحصیلی
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۱۵:۳۷:۲۱
چه خوب بود در کنار دانش آموزان می گفتید بیچاره معلم ها که مجبورن از شهرشون پاشن با کلی سختی برن همچین جاهایی کار کنن اون هم با این حقوق. واقعا که اجر معلم ها پیش خداست. بعد هم یک عده کار معلم ها رو با کار پشت میزی روی صندلی چرمی و زیر باد کولر مقایسه و براشون حساب روزهای تعطیلی می کنن. واقعا که جای تاسف داره. (3982670) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۱۶:۵۴:۴۷
به هر یک از این سه روستا یک کانکس آموزشی اختصاص یافته است، اما با گذشت یک ماه هنوز این کانکس ها به روستا نرسیده و دانش آموزان در شرایط غیر بهداشتی به سر می برند.


خیلی وقته خیلی چیزها به جاهاشون نرسیدند اما برخی ها رسیدن!!!!! (3982778) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۱۷:۱۵:۲۳
چراغی که منزل رواست به مسجد حرام است. (3982792) (alef-11)
 
هالو
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۱۰:۰۰:۳۹
دوبشکه از نفت زیر پاشون بهشون بدن در روز کل مشکلات مردم خوزستان حل میشه. (3995172) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.