نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461338
تصميم هيئت رييسه جبهه مردمي درباره ثبت نام كانديداها
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
هیئت رییسه شورای مرکزی این جبهه تصمیم گیری درباره تعداد ثبت نام کنندگان از میان کاندیداهای جبهه را به روز چهارشنبه موکول کرد.

به گزارش روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، هیئت رییسه شورای مرکزی این جبهه تصمیم گیری درباره تعداد ثبت نام کنندگان از میان کاندیداهای جبهه را به روز چهارشنبه موکول کرد. این تصمیم در آخرین نشست هیئت رییسه که دوشنبه شب برگزار شد، اتخاذ شد.

در این جلسه که‌ تعدادی از اعضای شورای مرکزی هم حضور داشتند، مقررگردید از انجا که تصمیم گیری درخصوص تعداد و ترکیب نامزدهای جبهه مردمی برای شرکت در رقابت های انتخاباتی برعهده شورای مرکزی است، این موضوع پس از مشورت با نامزدهای جبهه، در نشست روز چهارشنبه شورا که باحضور نامزدها تشکیل می شود، مورد بحث قرار گیرد.

از این رو ثبت نام نامزدهای جبهه مردمی به روزهای آتی موکول می شود، در این جلسه از تلاش و همراهی وسعه صدر نامزدهایی که در مجمع اخیر جبهه مردمی در ترکیب پنج نفره قرار نگرفتند، تقدیر وتشکر به عمل امد واز اعلام امادگی آنان برای کمک به نامزد نهایی که نشان از روحیه انقلابی وپای بندی به تعهدات دارد، تقدیر شد.
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۹:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۰۸:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۰۹:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ۱۲:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۸ ۱۱:۴۸
 
 
کلمات کلیدی : جمنا، انتخابات، ثبت نام
 
انوار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۲ ۱۶:۲۳:۲۰
این جمنا خودشم میدونه که انهایی که کاری دستشان است و بجایی وصلند،منتظر اینها نمی مانن.و انها که گوش به فرمان اینها هستند،شانسی ندارند و لزومی به هزینه کرد برایشان نیست . (4247179) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.