توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478259
کاهش نسبی دمای هوای تهران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴
مدیر واحد پایش و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، طی روز جاری (پنجشنبه) شرایط کیفی هوای سالم برقرار خواهد بود و انتظار می رود با وجود افزایش نسبی غلظت ذرات معلق به دلیل وزش باد شدید و احتمال وقوع پدیده گردوغبار، تا روز جمعه شرایط کیفی هوای سالم همچنان تداوم داشته باشد.

مریم نادری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تحلیل ﺁخرین داده های هواشناسی پیش بینی شده برای شهر تهران، اظهار کرد: با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جاری (پنجشنبه)، از ساعات صبحگاه بر سرعت باد افزوده شده و در برخی ساعات به ویژه در بعدازظهر وزش باد شدید (با بزرگی بین ۸ تا ۱۰ متربرثانیه) از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

وی با بیان اینکه به تدریج با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز جمعه، تنها در برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین ۳ تا ۵ متربرثانیه) پیش بینی می شود ادامه داد: برخی ساعات روز شنبه نیز همراه با وزش باد نسبتا شدید (بزرگی بین ۵ تا ۸ متربرثانیه) خواهد بود. همچنین دما طی دو روز آینده کاهش نسبی خواهد یافت.

مدیر واحد پایش و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان اظهار کرد: کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح با شاخص ۹۸ در شرایط سالم قرار داشت.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوا+هوای تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.