نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430534
کاهش آلودگی هوای تهران تا پایان امروز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴
محمد رستگاری تصریح کرد: با توجه به وزش باد و بارش باران در امشب غلظت آلایندگی از 147 کمتر شده و کاهش می‌یابد، اما باز هم شرایط غلظت هوا به گونه‌ای است که همچنان برای گروه‌های حساس ناسالم است.

به گزارش ایسنا، معاون پایش و نظارت حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه تا ساعت 15 امروز شاخص کیفیت هوا نسبت به میانگین صبح کاهش یافته و به 147 رسیده است، گفت: تا پایان امروز شاخص کیفیت هوا روند کاهشی خواهد داشت.

محمد رستگاری تصریح کرد: با توجه به وزش باد و بارش باران در امشب غلظت آلایندگی از 147 کمتر شده و کاهش می‌یابد، اما باز هم شرایط غلظت هوا به گونه‌ای است که همچنان برای گروه‌های حساس ناسالم است.

به گفته وی، فردا صبح باز هم با روند افزایش غلظت آلایندگی هوا مواجه بوده و هوا کمی غبارآلود است؛ اما کیفیت هوا در همان شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس باقی می‌ماند و همچون امروز صبح که برای همه گروه‌های جامعه ناسالم بود، نیست. ضمن اینکه به تدریج از غلظت هوا کاسته شده و به سمت سالمی می‌رود.

رستگاری ادامه داد: با توجه به اینکه غلظت هوا روند رو به کاهشی دارد. بنابراین کیفیت هوا به تدریج بهبود یافته و نیازی به تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا نخواهد بود.
 
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوای تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۲ ۱۷:۳۶:۴۹
گفته بوديد امروز يكشنبه قطعا درجه الودگى به ١٥٠ نخواهد رسيد و لزومى به تعطيلى مدارس نميباشد در حاليكه امروز از ١٥٠ گذشته بود واقعا خسته نباشيد (4095502) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۷:۱۲:۵۹
دقت داشته باشیم که اگر مشکل ترافیک و الودگی هوای تهران حل شود ( با فرض محال) سریعا مشکلات دیگر و همین مشکلات بر میگردد و انهم با افزایش خیل مهاجرت به تهران. انوقت یک تهران الوده و پرترافیک خواهیم داشت با کلی روستاها و شهرها با رشد جمعیت منفی.
راه حل اصلی فقط گرفتن تمرکز از تهران است.... اشتغال و درامد بالاتر از متوسط کشوری در تهران باعث این مشکلات است. این موضوع یعنی خروج اشتغال از تهران راهگشاست.
خروج تمامی دانشگاههای بزرگ اولین و مهمترین گام است که سبب مهاجرخیزی بیش از حد به تهران است.
تغییر پایتخت سیاسی و اقتصادی و نظامی و ...
خروج بسیاری از سازمانها و شرکتها و اگانهای غیر مرتبط نظیر شرکتهای بزرگ مشاور .سازمانهای مختلف نظیر کشتیرانی ، نفت و گاز و کشاورزی و دام و نظامی ودفاعی و ... ، سازمانهای مرکزی بسیاری از مراکز : دانشگاه ازاد و پیام نور و زمین شهری و راه اهن و زندانها و .... (4097280) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.