توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478944
جدیدترین موضع گیری وزیر خارجه کویت درباره ایران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷
خالد الحمد الصباح وزیر خارجه کویت اعلام کرد که کشورش در راستای ایجاد فضاهای گفتگو میان ایران و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس درباره موضوعات مورد اختلافات حرکت خواهد کرد.

به گزارش مهر، وزیر خارجه کویت اعلام کرد که کشورش در راستای ایجاد فضاهای گفتگو میان ایران و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس درباره موضوعات مورد اختلاف حرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری کویت، خالد الحمد الصباح وزیر خارجه کویت اعلام کرد که کشورش در راستای ایجاد فضاهای گفتگو میان ایران و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس درباره موضوعات مورد اختلافات حرکت خواهد کرد.

وی فلسطین را در راستای اهتمامات اصلی کویت دانست و درباره ایران گفت: ایران کشور همسایه است و کویت مایل به پایبندی ایران به توافق هسته ای با جزییات آن که تهران با پنج به علاوه یک(چین، روسیه، آمریکا، فرانسه، آلمان و انگلیس) در سال ۲۰۱۵ امضا کرد، است.

وزیر خارجه کویت اعلام کرد که سیاست این کشور بر پایه حل و فصل مشکلات و ارائه کمک های بشردوستانه استوار است.

خالد الحمد الصباح از اینکه کویت به عضویت غیردائم شورای امنیت دست یافته است ابراز خرسندی کرد و آن را نشان دهنده اعتماد به سیاست های کویت دانست.
 
کلمات کلیدی : کویت+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.