توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299288
حضور ۳ دقیقه‌ای پلیس سارق بانک را فراری داد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۰۰
به گزارش فارس معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان از حضور به موقع پلیس در صحنه سرقت از بانکی در خیابان سعادت آباد اصفهان خبرداد.

جهانگیر کریمی با اشاره به جزئیات سرقتی با تهدید مسلحانه از یکی از شعب بانک ملی اصفهان اظهار کرد: در ساعت ۹ صبح امروز فردی با حضور در یکی از شعب بانکی در خیابان سعادت‌آباد طبق برنامه، قصد سرقت کل وجوه موجود در بانک را داشت که با حضور به موقع پلیس این اقدام بی‌نتیجه ماند.

وی افزود: این سارق که با تهدید مسلحانه و سلاحی که واقعی بودن آن هنوز مشخص نشده، پس از حضور سه دقیقه‌ای ماموران انتظامی و با اقدامات به موقع کارمندان بانک طبق آموزش‌های قبلی، از محل حادثه متواری می‌شود.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی اصفهان با اشاره به اینکه هیچ فردی در این سرقت آسیب ندیده است، بیان داشت: سارق نهایتا با ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از محل متواری شده که البته با سرنخ‌های به دست آمده احتمال دستگیری وی در زمانی کوتاه وجود دارد.

کریمی در پایان گفت: امیدواریم با پیگیری ویژه پرونده این سرقت با دستگیری متهم به زودی بسته شود.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری+سرقت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.