توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452701
روند افزایشی دمای هوای تهران طی 72 ساعت آینده
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۶
اداره کل هواشناسی استان تهران از روند افزایش دمای هوا در مناطق مختلف این استان طی 72 ساعت آینده خبر داد.

به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه به ترتیب (6 و 14)، (7 و 15) و (9 و 17) پیش بینی شده است.
براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی امروز آسمان استان تهران کمی ابری و در بعدازظهر با افزایش ابر گاهی وزش باد و در ارتفاعات با بارش پراکنده باران همراه است.
همچنین روز جمعه وضعیت جوی استان تهران صاف تا کمی ابری و در اواخر وقت گاهی وزش باد خواهد بود.
بر پایه این گزارش با ورود سامانه بارشی از بعدازظهر شنبه، آسمان استان تهران ابری همراه با وزش باد و به تدریج در بعضی ساعات بارش باران با احتمال رعد و برق و در ارتفاعات بارش باران و برف پیش بینی می شود.
براساس پیش بینی اداره ل هواشناسی استان تهران، وزش باد نسبتا شدید از بعدازظهر شنبه در مناطق جنوبی استان دور از انتظار نیست.
براساس این گزارش، شهرستان های ورامین با 16 درجه سانتیگراد بالای صفر و فیروزکوه - امین آباد با 8 درجه سانتیگراد زیرصفر به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان در طول 24 ساعت گذشته بوده اند.
 
کلمات کلیدی : هواشناسی+پیش بینی وضع هوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.