توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428935
مه‌آلودگی هوا فرودگاه تبریز را هم فلج کرد/ دید در فروگاه تبریز به صفر رسید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۳
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به بارش‌های برف و هوای سرد تبریز در سال‌جاری تا به امروز هیچ پروازی به خاطر نبود و یا کمی دید لغو نشده بود، اما مه‌آلودگی هوای امروز تبریز 4 پرواز این مجموعه را باطل کرد.

مصطفی صفایی در گفت‌وگو با فارس در تبریز اظهار کرد : تا این لحظه 4 پرواز فرودگاه بین المللی تبریز به خاطر نبود دید باطل و 4 پرواز نیز منتظر پرواز می‌باشد.

وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر دید در فرودگاه تبریز صفر است، افزود: 4 پرواز لغوشده به مقصد تهران بودند و 4 پرواز هم که هواپیماهای آن‌ها در فرودگاه تبریز منتظر باز شدن دید برای پرواز هستند مقصدشان نجف و تهران می‌باشد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی درباره پیش‌بینی سایر پروازها نیز گفت: هواشناسی برای ساعات آتی بارش پیش‌بینی کرده اما عدم وزش باد باعث نبود دید و مه‌آلود بودن هوا شده که انجام پرواز را با دشواری همراه ساخته است.

وی خطاب مسافران ساعات آینده فرودگاه شهیدمدنی تبریز، گفت: قبل از مراجعت به فرودگاه تبریز حتما با اطلاعات پرواز با شماره 199 هماهنگ شده و از تأخیرهایی که احتمالا برای پروازها اتفاق خواهد افتاد مطلع شوند.
 
کلمات کلیدی : هواشناسی+پیش بینی وضع هوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.