نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348988
فدراسیون فوتبال عراق مقابل عربستان کوتاه نیامد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
رئیس فدراسیون فوتبال عراق بعد از نشست دوحه قطر تاکید کرد که عراق همچنان ایران را به عنوان میزبان خود انتخاب کرده و به فیفا شکایت کرده است. این درحالی است که عربستان سعودی هم تاکید کرد به هیچ وجه در ایران به میدان نخواهد رفت.

به گزارش ایسنا، اختلاف عراق و عربستان بر سر انتخاب میزبان بازی‌های خانگی عراق برای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ همچنان ادامه دارد.

عراقی‌ها اصرار دارند که بازیهای این کشور در انتخابی جام جهانی در کشور ایران برگزار شود این درحالی است که فدراسیون فوتبال عربستان تاکید دارد که در ایران به میدان نخواهد رفت و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم به سود سعودی‌ها رای داده است.

در جلسه کشورهای عربی که در دوحه قطر برگزار شد درباره میزبانی ایران هم سخن به میان آمد و عربستان و امارات تلاش کردند تا با وسوسه کردن عراقی‌ها آنها را از انتخاب ایران به عنوان میزبان بازیهای خود منصرف کنند اما تلاش آنها تاکنون نتیجه‌ای به دنبال نداشته است و عراق اصرار دارد که همچنان ایران را به عنوان میزبان خود انتخاب کند.

عبدالخالق مسعود رئیس فدراسیون فوتبال عراق گفت:در دوحه هم به نتیجه‌ای نرسیدیم. عراق اصرار دارد که بازیهای این کشور در ایران برگزار شود و شکایت خود را تقدیم فدراسیون بین المللی فوتبال خواهیم کرد.

اما احمد عید رئیس فدراسیون فوتبال عربستان هم گفت: فدراسیون فوتبال عربستان پیش از این تاکید کرد که به هیچ وجه در ایران به میدان نخواهد رفت و این یک تصمیم قطعی و برگشت ناپذیر است. امیدوار هستیم که فیفا با برگزاری بازیهای عراق در خاک خود عراق موافقت کند و تحریم این کشور را بردارد اما به هیچ وجه در ایران به میدان نمی‌رویم.

یوسف السرکال رئیس فدراسیون فوتبال امارات هم که پیش از این حمایت خود را از سعودیها اعلام کرد، پس از جلسه دوحه گفت: امیدوار هستم که اختلافات در این زمینه دیگر ادامه نداشته باشد. براین باور هستم که با برگزاری چند جلسه دیگر می‌توانیم به نتیجه برسیم. خوشبختانه دو کشور نشان داده‌اند که حاضر هستند در این زمینه نشست‌هایی را برگزار و با هم صحبت کنند.
 
کلمات کلیدی : فدراسیون فوتبال عراق+عربستان
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۱:۵۹:۲۶
کاش آقای کفاشیان هم از رییس فدراسیون هراق یاد میگرفت (3672371) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۴:۳۵:۰۷
دم عراقی ها گرم.مسئولین فدراسیون فوتبال ما غیرت رو از عراقی ها یاد بگیرن.اینا غیرت دارن.سیبزمینی نیستن.حالا هرکی هرچی میخواد بگه (3672694) (alef-13)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۹:۱۲:۲۱
قابل توجه اقای خندان فدراسیون فوتبال ایران تا کمی میهن پرستی و اسقامت و پایمردی و اراده و اقتدار و ..... را از این مقام عراقی یاد بگیرند . (3673174) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.