نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 345973
بیانیه فدراسیون عراق علیه عربستان/ دست از فتنه‌گری بردارید!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
فدراسیون فوتبال عراق با انتشار بیانیه‌ای ضمن پافشاری بر میزبانی ایران از تیم ملی این کشور در مرحله انتخابی جام جهانی، از عربستانی‌ها خواست که دست از فتنه‌گری و اختلاف افکنی بردارند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، انتخاب ایران به عنوان میزبان دیدار تیم‌های ملی عراق در مرحله انتخابی جام جهانی روسیه، برای عربستانی‌ها سنگین تمام شده و سعودی‌ها از هیچ اقدامی برای لغو میزبانی ایران کوتاهی نکرده‌اند. رسانه‌های عربستانی در این مدت فدراسیون فوتبال عراق را زیر فشار قرار داده و انتقادات مختلفی را از این فدراسیون انجام داده‌اند.

این موضوع واکنش فدراسیون فوتبال عراق را در پی داشت. این فدراسیون با انتشار بیانیه‌ای، به جوسازی عربستانی‌ها پاسخ داده و از آنها خواسته است دست از «فتنه گری و اختلاف افکنی» بردارند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «از فدراسیون عربستان که به دنبال اختلاف افکنی و فتنه گری است می‌خواهیم تا هرچه زودتر عذرخواهی کند. حق قانونی ما برای شکایت از رسانه‌ها به خاطر تهمت و افترا محفوظ است ... ما ایران را به این خاطر انتخاب کردیم که میزبانی در کشور خودمان را ناعادلانه از دست داده‌ایم. هنوز روی انتخاب ایران برای میزبانی از تیم‌های عربستانی تاکید داریم و از هوادارانمان می‌خواهیم که تیم ملی عراق را در ایران حمایت کنند.»
 
کلمات کلیدی : فدراسیون فوتبال عراق+عربستان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۹ ۱۴:۰۲:۲۶
نوش دارو بعد مرگ سهراب !!! (3651112) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.