نظر منتشر شده
۵۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 280136
تذکر معاون سیما به مدیر شبکه 3؛
«ماه عسل» به دلیل دعوت از مهمانان نامناسب توبیخ شد
بخش خبری الف، 11 تیر 94
در پی حاشیه‌های پیش‌آمده برای دو برنامه «ماه عسل»، علی‌اصغر پورمحمدی - معاون سیما - در نامه‌ای به شبکه سه تذکر داد و خواستار توبیخ عوامل انتخاب میهمان‌های دو برنامه یادشده شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۱
در متن نامه پورمحمدی به مدیر شبکه سه که عنوان «توبیخ ماه عسل، تذکر به شبکه سه» در بالای آن درج شده، آمده است:

«جناب آقای سیدغلامرضا میرحسینی
مدیر محترم شبکه سه سیما
با سلام و‌ آرزوی موفقیت
برنامه ماه عسل از برنامه‌های معنوی‌، تاثیرگذار و پرمخاطب رسانه ملی در ماه مبارک رمضان محسوب می‌شود که دست‌اندرکاران آن توانسته‌اند با تلاش چندساله اوقات خوبی را برای مردم عزیز ایران بخصوص روزه‌داران مومن فراهم کنند. اما امسال علی‌رغم جدیت جنابعالی و گروه برنامه‌ساز برای افزایش کیفیت و محتوای این برنامه و توجه ویژه‌ به انتخاب بهتر سوژه‌ها و میهمانان مناسب که نسبت به سال‌های گذشته از جذابیت و تاثیر بیش‌تری برخوردارند، متاسفانه دو برنامه و دو انتخاب غلط در ماه عسل امسال از شیرینی و شهد این زحمات کاسته است و موضوعات و مفاهیمی مطرح شده است که نه در ماه عسل که در هیچ‌یک از برنامه‌های دیگر سیما نیز جایی ندارند.

از آن‌جا که تکرار این‌گونه اشتباهات قابل اغماض نیست‌، با تذکر به جنابعالی، لازم است ضمن توبیخ عوامل آن انتخاب غلط، به نظارت موثر بر تصحیح‌، ارتقا و ادامه مسیر خوش‌سابقه این برنامه اهتمام کنید.»

به گزارش الف، برنامه «ماه عسل» با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی قبل از افطار از شبکه سه سیما پخش می‌شود. امسال حضور برخی میهمان‌ها در این برنامه با حاشیه‌ها و انتقادهایی همراه شده است.
 
کلمات کلیدی : ماه عسل+احسان علیخانی
 
Narges
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۰:۲۱:۵۲
سلام
هنوز خيلي از تشيع جنازه ٢٧٠شهيد اين سرزمين نگذشته كه خانمي با عنوان شغلي پوزر عروس حجاب و وقار زنان سرزمين آسموني ايران رو به سخره ميگيره،،،،، و همه فقط ميبينن.توبيخ كافي نبود بايد إز مخاطبين فهيم رسما عذرخواهي بشه. (3011466) (alef-11)
 
منیره
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۲:۰۵:۱۱
سرزمین آسمونی :) (3011529) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۲:۱۸:۰۸
اصولا امثال شما با زنان مشکل دارند ! (3011543) (alef-11)
 
بیننده
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۰:۰۵:۰۳
اتفاقا ما با زنهایی که خودشون رو بزک میکنن و عکس میگیرن و پخشش میکنن تو دنیای مجازی مشکل داریم با زنهایی که شرافت و بزرگی و وقار و حیای زنان ایرانی (مادران و خواهران خودمون) را به تمسخر میگیرن اساسی مشکل داریم با کسایی که مردم رو............. فرض میکنن مشکل داریم پای اعتقادمون خون دادیم پاش بیافته باز هستیم (3011694) (alef-11)
 
مقداد
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۲:۲۸:۵۱
مشکل اونایی هستن که نمیخوان همه مردم ایران رو ببینن. میخوان یک تصویر غیر واقعی از ایران ارائه بدن و بگن ایران فقط همین یکسری از انسان ها با تفکرات خاص و عقاید خاص رو داره. ولی اینطور نیست. بسیار ازین برنامه ممنون که داره نشون میده مردم ایران همه کار میکنن، همه جور تفکر بین مردم هست و مردم ما اونجور که یه عده ای دوست دارن باشن نیست
از حقیقت نترسید. مهمان نا مناسبی وجود نداره. همه از همین مردمن (3011564) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۰:۲۴:۳۱
بله از دید شما ترویج خودکشی برای بدست آوردن دل دختر مورد علاقه ایرادی ندارد و یا اینکه به عروس یاد بدهیم از شب اول برای مردم فخر فروشی کند و و و ببین خیلی ها توی این مملکت اتفاقا با تو امثال تو موافق نیستند خسلی که میکویم یعنی مردم ایران (3011711) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۳:۲۳:۳۲
برادر من اتفاقا این برخورد طنز خودش بهترین وسیله برای مواجهه با این مسایل عشق و عاشقیه! من ازین برنامه خوشم نمیومد ولی وقتی دیدم اینقدر صمیمانه داره راجع به این مسایل حرف میزنه احساس نزدیکی کردم! من شما رو نمیدونم! خودم این مسایل رو تجربه کردم ولی اگه این برنامه رو اونموقع میدیدم میفهمیدم این مسایل گذارا هستن! اینقدر همش به همه چیز گیر سه پیچ ندیم! همین کارها رو میکنید که مردم میرن ماهواره میبینن! تلویزیون که فقط مال شما نیس! (3011891) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۳۴:۱۹
ماه رمضون برنامه مناسبتي جاي دعوت كردن از همه جور آدمي نيست گر چه همه مردم همين كشور باشند. كسي كه توي زندگيش اوليه ترين قانون دين رو رعايت نميكنه (حجاب) جاش توي برنامه مناسبتي ماه رمضون نيست. (3011798) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۳:۱۵:۳۶
فک میکردم اولیه ترین قانون دین توحیده! شما منظورت از دین همون اسلامه دیگه؟؟؟ (3011888) (alef-11)
 
ا.ر
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۳:۲۴:۰۳
اوليه ترين قانون؟ شما چطوري مرجع تشخيص احكام دين شدي؟ (3011892) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۳:۴۰:۰۰
بعله فقط موقع انتخابات و راهپیمایی ها ی مناسبتی میشه همه ی مردم رو نشون داد! باقیه وقت ها فقط شما و دوستات رو نشون بدن!!! (3011897) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۲:۴۴:۲۰
اعدامش کنند حالت خوب میشه؟؟؟ (3011582) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۰۵:۳۲
من نمیدونم چه تناقضی هست بین ایثار و عروسی و هنر و خوشی ؟ (3011602) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۰۸:۳۱
تو فامیل من هم شهید هست هم جانباز و هم مفقود الاثر! پدرم درسش رو در آمریکا رها کرد بعد از سقوط خرمشهر برای دفاع از کشورش برگشت ایران! اگه اینکار رو نکرده بود من الان شهروند آمریکا بودم با یک پدر مهندس فوق لیسانس مکانیک! ولی هیچ منتی نه من نه بابام نه فک و فامیلم بر سر مردم نداریم! وظیفه بوده! منم خدای ناکرده شاید مجبور بشم از زندگیم برای دفاع از وطنم بزنم! ولی اینکه شما میگید این آدمهای پاک برای لباس و پوشش مردم فدا شدن بزرگترین توهین به شهداست! به خدا اونها دنیاشون از شما بزرگتر بود! یکبار پای حرف جانبازها بشینید! اینقدر ازشون استفاده سیاسی نکنید! به خدا این شهدا سر پل صراط یقتون رو میگیرن! (3011605) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۲۷:۴۱
احسند - تمام این مختلصین و فرصت طلبان دولتی -از نام شهدا و جانبازان و فقرا ومحرومین جامعه پل ترقی برا خودشون ساختند. (3011788) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۳۷:۵۶
فهميدن اهداف شهدا زياد سخت نيست كافيه به وصيت نامه هاشون مراجعه كنيم. اكثرا راجع به اسلام، حجاب و ولي فقيه حرف زدن. (3011802) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۳:۱۱:۴۳
برادر من ما بیش از سیصد هزار ارغوان عاشق پرپر شده در جنگ داشتیم که باعث شدن من و شما تو بچگی وقتی درس تاریخ میخوندیم تو قسمت جنگ ایران و عراق مثل ترکمانچای سرمون پایین نباشه! شما میگی سیصد هزار تا وصیت نامه رو بررسی کردی؟ صدا و سیما کلا تاحالا چندتا وصیت نامه منتشر کرده؟ بله! بعضی از اون عزیزان درخواستشون این بوده! چون اون جنگ تحمیلی یک اتفاق ملی بود و همه و همه باهم توش شریک بودیم! ولی حدا وکیلی تمام وصیت نامه هایی که اسم حجاب توشون اومده چتد درصده کل شهدا رو شامل میشن؟ تازه اونایی هم که من دیدیم همشون به خانواده ی خودشون توصیه کرده بودن به عنوان یک برادر و همسر و پدر که خیر عزیزانشون رو در اون زمان میخواستن! نه اینکه بگن من رفتم شهید بشم شما ملت رو واسه حجاب تحقیر کنید و آزار بدید! (3011886) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۵۷:۵۱
احسنت...به وجود هم وطنانی چون شما افتخار میکنم. (3011822) (alef-3)
 
سعید
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۲۲:۴۰
متاسفم
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
نه صحبت با پزر اینقدر بد هستش که توبیخ کنند
و نه دلیل بر بی احترامی به قشر خاصی هستش (3011627) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۳۸:۵۲
عزیزم چرا فقط شما پوزر عروس رو میبینین ؟مگه شهدا رفتند فقط واسه همین ؟چرا وقتی این برنامه از روز اول موسسه مالی عیرمجاز رو تبلیغ میکنه کسی حرفی نمیزنه ؟چرا واسه این کار توبیخ نشده و نمیشه ؟مگه شهدا رفتن که سر مردم اگه.... ایراد نداشته باشه اما اگه پوزر عروس بیاد ایراد داره
چرا وقتی از بدبختی و اعتیاد و... مردم سو استفاده میکنن تو این برنامه برای جذب مخاطب کسی توبیخشون نمیکنه ؟
چرا وقتی نمایش خواستگاری از یک دختر یتیم بهزیستی و تحت فشارقراردادنش روی انتن رو کسی نمیگه ؟دختری که هیچکس رو نداره و وچون هیچ حامی نداره جناب علیخانی با جرات تمام انتطار داره بله رو بگیره درحالیکه پسررو نمیشناسه که واقعا چطور ادمیه

کارهایی که علیخانی میکنه دقیقا مشابه سوژه های کانالهای خصوصی ... هستش که برای جدب مخاطب هرکاری میکنن ولی
فرقش اینه که بعضی اوقات جانباز و ازاده هم میاره تا مثلا جنبه معنوی بده به برنامش که اونهم فقط نمایشیه
تلویزیون ما تلویزیون ملی هستش و با پول مالیات مردم اداره میشه و اصلا حتی نباید تبلیعات نشون بده مثل bbc و ...
این توبیخ هم توبیخی صوری است که هدف علیخانی که حاشیه سازی و افزایش مخاطب است را کاملا به اومیرساند و در بین عوام محبوبتر و مردمی نشان داده میشود در حالیکه مسولان صداوسیما بخاطر پول هنگفت که از تبلیعات در این برنامه نصیبشان میشود هیچوقت این برنامه را قطع نخواهند کرد (3011657) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۴۲:۴۱
الف جان ده سطر زحمت کشیدم تایپ کردم به هیچکسم نه توهین کردم و نه خط قرنزی گفتم چرا منتشر نکردی (3011665) (alef-11)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۲:۱۴:۲۴
آن خانم محترم کجا وقار را به سخره گرفت ؟
تو را خدا بس کنید ؛ یک ملت افسرده و همیشه عزادار در این سالها ساخته اید که حق کوچکترین شادی و لبخند ندارند . اگر خداوند میخواست ما همیشه عزاداری کنیم که همانگونه ما را می آفرید (3011833) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۲:۵۰:۴۹
نرگس میشه ساکت شید؟؟؟ (3011874) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۳:۵۵:۳۴
چه چیز رو به سخره گرفت ؟ شغله و کار .کار هم عار نیست تا کی باید شاهد افراد مصیبت دیده و مردان 4 زنه و بدبختی و فلاکت مردم در این برنامه باشیم؟ در کشور سلایق گوناگون وجود داره من شخصا از این قسمت به خصوص را پسندیدم حداقل باعث غم و اندوهم نشد اون خانم محترم (3011904) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۴:۲۹:۵۷
به سر ما چي اومده كه اين جوري با هم صحبت ميكنيم،اگه به نظرتون اشتباه با دليل بيان كنيد اگر هم موافق هستيد با ذكر دليل،ما كه نميتونيم سر يك مسئله كوچيك با هم مباحثه كنيم،،،چه توقعي از مثلا مسئولانمون داريم (3011922) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۱:۳۴:۲۵
جالبه اصل اسپانسر برنامه یک نهاد غیر قانونیه طبق گزارش همین سایت
بعد به خاطر دعوت دو مهمان مجری توبیخ می شود
یعنی گرفتن پول میلیاردی از یک موسسه متخلف اشکال نداره؟ (3011498) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۴۳:۲۷
نه عزیزم، موسسه اعتباری متخلف آبرو و شخصیت داره چون پوووول داره. شما چه میدونی.... (3011806) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۳:۵۸:۰۳
مگه گرفتن پول از کرم حلزون ایراد داشت؟ مگه 20 و30 درباره اون کلاهبرداری اطلاع رسانی کرد پوزش خواستن؟؟ (3011906) (alef-11)
 
هوتو
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۱:۳۹:۱۹
به نظر من مجری نیز باید توبیخ شود. (3011504) (alef-11)
 
صادقی نیا
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۲:۳۳:۱۰
برنامه بسیار...و بدی بود. ملت رو چی فرض کرده صدا و سیما؟؟؟؟ (3011571) (alef-11)
 
یک ایرانی
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۱:۵۱:۱۶
فقط تذکر کتبی!!!!!! (3011512) (alef-11)
 
دلسوز
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۱:۵۱:۴۹
با سلام زودتر باید توبیخ می شد متشکرم (3011513) (alef-11)
 
سالار
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۲:۲۶:۰۸
من برای این جامع بیمار واقعا متاسفم این درد جامعه است احسان جون دوستت داریم الف تو هم اگه مردی این صحبتهای من را بزار (3011558) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۰۹:۵۶
ربطی به جامعه نداره! جامعه ما خیلی هم از سایر کشورهای اسلامی برتره و یک سر و گردن بهتره! مشکل گروهی هستن که هم تو ایران و هم تو هر کشور اسلامی دیگه خودشون رو صاحب همه میدونن! (3011608) (alef-11)
 
مخاطب ميلی
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۲:۴۶:۵۰
حالا اين برنامه چی هست ؟ از شبكه های ماهواره ای پخش ميشه يا شبكه های ميلی خودمون ‏!‏ (3011584) (alef-11)
 
سيدحسين
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۰۰:۵۳
بدون شك بهترين برنامه ي سال هاي اخيره صدا و سيماس مجري بسيار قوي و ماهر و موضوعات ناب و ميهمان ها مايه ي افتخار مثل آزادگان ٢٢ نفر ... دعوت از بازيگران و خواننده ها خيلي راحتره !!!!!!!
اون خانوم هم مدل بودن چه ايرادي داره !!!!!!!!!!!
مناسب با فضاي رسانه ي ملي ظاهر شدن
آيا هزاران هزار دختر و پسر مدل در كشور رو ميخايين ناديده بگيرين تا زير زميني كار كنن ! (3011596) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۰۲:۵۶
جالب است که به خاطر اسپانسر متخلف توبیخ نمیشه؟؟؟ اسپانسر متخلف حلاوت معنوی برنامه را کم نمی کند؟؟؟؟ (3011598) (alef-11)
 
نازنين
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۰۷:۰۷
به نظر من اين برنامه بهترين برنامه در ما رمضان است حالا اشتباهي به وجود امده كه به نظر من همين تذكر براي ان ها كافي است شماهايي كه. سريع درمقابل مجري و عوامل جبهه مي گيريد يادتون رفته كه همين برنامه چقدر از مشكلات جامعه رو حل كرد و بچه هايي رو به خانواده رسوند و زنداني هاي بسياري را ازاد كرد و مسائل ديگري را به همه گوش زد كرد مثل وفاداري نسبت به هم تلاش براي پيشرفت و،....ما هميشه از اين برنامه حمايت مي كنيم و نمي گذاريم حسودان اين برنامه پيروز شوند اين همه خوبي را نگاه نمي كنيد ولي يك اشتباهي كه در يك برنامه اي با سابقه بسيار رخخ داده نبايد اين طوري رفتار شود (3011604) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۴۰:۵۵
این کارارو توکانالای درجه 3 ترکیه و با مجریگری خواننده ها انجام میدن چون کارای مخاطب جمع کنه و فقط جیب تهیه کننده که عیلخانیه و پصداوسیما پر...میپشه (3011660) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۳۶:۴۹
مشکل دیدگاه مسوولان است که فکر میکنند میتوانند با مهندسی فرهنگی کشور رو مثل پادگان یکدست کنن. مردم خیلی وقته راه خودشون رو ...فایده ای ندارد. (3011652) (alef-11)
 
سارا
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۴۹:۴۷
آقای پورمحمدي کاش زودتر نظارت میگردی.این نوش دارو بعد از مرگ سهراب ه (3011673) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۵۲:۳۰
یک سوال داشتم لطفا میشه بفرمائید فرق شما ها با داعش در چیست (3011677) (alef-11)
 
سینا
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۵۳:۵۴
این برنامه با توجه به تعداد بیننده زیادی که داشت .البته الان خیلی ها نگاه نمیکنن. باید میزان حساسیت بالاتر باشه.ولی هر کسی راه دادن و هر مکالمه ای و گفتگوی مجری انجام دادن.این تلویزیون ملیه و اسلامی . احسنت آقای پورمحمدي (3011679) (alef-11)
 
علیرضا ی
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۵۶:۰۳
این برنامه چیزی را تبلیغ کرد که مجله های قدیمی انجام دادن. این همه خانم داریم که همه موفق و با کار سنگین کجا کار این خانم سخت بوده. (3011682) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۵۶:۵۹
دم افطار به خانم مدل آره که همه یادشان باشه روزه فقط بخاطر اندام بگیرم و خوشتیپی (3011683) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۲۳:۵۸:۱۹
میگم یک....بگذارید پشت صحنه برنامه هر مهمانی که باب دلتون نبود همونجا ببندیتش به رگبار مگه هم مسلکهای شما مثل طالبان از این کارا نمیکنن شما چرا نکنید مگه شما چیتون از .... کمتره چطور اونا میتونن شما نتونین والا (3011684) (alef-11)
 
سلام
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۰:۰۱:۴۶
مجری که به معلما ش توهین میکنه عاقبت خوشی نداره.احسان جان به خودت بیا عزیز دل .با .. ......نمیتوانی جایگاهی داشته باشی (3011687) (alef-11)
 
حسن مجتبی
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۰:۰۳:۴۴
این اقدام معاون سیما اقدامی انفعالی است و در حالی صورت گرفته که در چند روز اخیر شاهد واکنش گسترده اقشار مختلف مردم و رسانه ها بوده ایم و معاون سیما نیز برای خالی نبودن عریضه واکنش سردستی و دم دستی نشان داده است.
و الا کدام عقل سلیم می پذیرد که همه آنتن زنده را تحویل یک مجری دهد و او هم هر کاری را که می خواهد انجام دهد
به نظرم باید با خود معاون سیما برخورد بشه و ایشان بیش از همه سزاوار توبیخ هستند. چرا که خود ایشان سالها مدیر شبکه سه بوده و با چند و چون برنامه سازی آشنا هستند و این افراد اتفاقا در دوران مدیریت همین آقا پرو بال پیدا کرده اند (3011690) (alef-11)
 
منم دیگه.....
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۰:۲۹:۴۸
به نظرمن ماه عسل امسال خیلی بیخودشده سالای قبل بهتربود هیچ کششی نداره دیگه حداقل برای من که یکی ازبیننده های پروپاقرصه این برنامه بودم اینطوره
شمارونمیدونم
پول کت های احسان علی خانی روجمع کنن میتونن باهاش یه موسسه خیریه بزنن والا همش تظاهرفخرفروشی
مهمون دعوت میکنن ازبچه های کار درباره شرایط اقتصادی بدشون حرف میزنن ولی خودشون هعییییییییییی .........
قراردادهای میلیونی ومیلیاردی هم که بابت این برنامه گرفتن هیچ...
نوش جونشون (3011719) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۲:۲۵:۲۹
دیگه ماه عسل مثل قبل اصلا جذاب نیست ویکنواخت و تکراری شده وارزش این همه هزینه ای رو که براش کردن نداره (3011843) (alef-11)
 
zahra
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۴:۵۳:۱۳
به قول آقای علیخانی بیشتر انتقاد های نابجا از ماه عسل بخاطر نصفه نیمه یا نیم بند دیدن برنامه هست.بعد از۱۱سال که این برنامه‌ داره پخش میشه دو اشتباه وجود داشته که خیلی اشتباه بزرگی نبود و ممکن بود تو هر برنامه دیگه ای رخ بده. (3011927) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۵:۰۲:۵۷
هدف وسیله راتوجیه می کنه به بازی گرفتن ارزش ها برای مشتی دلار (3011931) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۷:۵۷:۲۳
آدم ندیدیم با غم و غصه دیگران تجارت کنه
مثل این مجری و این رسانه و این بانک
تو خودت رو بکش کنار
مثل یه جوان با لیاقت برو کار شرافتمندانه انجام بده (3011972) (alef-11)