نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383304
زنگنه:فارغ‌التحصیلان‌صنعت‌نفت۳۰هزار نفرند
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
نماینده خرمشهر در مجلس: وزیر نفت درباره زنگنه بورسیه و اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت گفت که وزارت‌خانه امکان جذب ۲۰ تا ۳۰ هزار فارغ‌التحصیل را ندارد.

به گزارش تسنیم، عبدالله سامری در گفت‌وگویی با اشاره به طرح سؤال از وزیر راه و شهرسازی در مجلس اظهار داشت: آقای آخوندی باید در مجلس درباره راه‌آهن خرمشهر که در مجلس نهم قول پیگیری آن را داده بود، پاسخ بدهد. جلسات متعددی برای این پروژه با منطقه آزاد اروند برگزار شد که منطقه آزاد اروند اکنون بودجه موردنیاز این پروژه را تأمین کرده اما راه‌آهن کشور ورود نمی‌کند.

وی گفت: پل راه‌آهن خرمشهر برای تسهیل در تردد راه‌اندازی شد ولی افتتاح نشد این پروژه نواقص زیادی مانند روشنایی، دیوارهای پیش‌ساخته و پیاده‌روسازی دارد که به حال خود رهاشده است.

سامری افزود: آقای آخوندی باید درباره عدم پیگیری موضوع لایروبی اروندرود هم پاسخگو باشد، آقای ظریف در بحث حقوقی و بین‌المللی پای‌کار است اما وزیر راه باید موضوع را با وزیر امور خارجه هم‌افزایی و پیگیری کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به این پرسش که "موضوع رسیدگی به مطالبه فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در چه وضعیتی قرار دارد؟" اظهار داشت: در جلسه‌ای که اخیراً با آقای زنگنه در کمیسیون انرژی داشتیم موضوع بورسیه و اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت را مطرح کردیم، وزیر در این جلسه گفت که فارغ‌التحصیلان نفت ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر هستند، وزارت نفت امکان جذب این میزان فارغ‌التحصیل را ندارد و باید این افراد در شرکت‌های اقماری تابعه وزارت و یا شرکت‌های خصوصی به‌کارگیری شوند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۳:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۹:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۴:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۰:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۳:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۱۶:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۲:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۱۵:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۷:۰۶
 
 
کلمات کلیدی : زنگنه+قراردادهای نفتی+استخدام
 
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۱ ۰۲:۰۶:۴۴
تو رو قران مملکت را نگا کن. اون بگه 30 هزارنفرند،شما باید باور کنی، مجلس یکی از وظایفش تفحصه.بورسیه الف که حق استخدام دارند تعدادشون به 1000نفر هم نمیرسه. این نشون میده یا جناب وزیر از اوضاع اطلاعی نداره که فارغ التحصیل های بورسیه گروه الف چندنفرند یا اینکه مجلس را به سخره گرفتند،جناب ....که اطلاعات درست نمیدهند. (3895974) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.