توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508152
ورود قوه قضائیه به نظارت بانک مرکزی در موسسات مالی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۰
نماینده مردم زنجان در مجلس از ورود قوه قضائیه به نظارت بانک مرکزی در موسسات مالی و اعتباری خبر داد.

علی وقف‌چی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم، با بیان اینکه در آخرین جلسه‌ای که برخی از نمایندگان طراح سوال از رئیس‌جمهور با رئیس مجلس داشتند، مقرر شد تا فعلاً این اقدام وکلای ملت مسکوت بماند، گفت: اگر وضعیت موسسات مالی در کشور تغییر نکند، قطعاً در آینده‌ای نزدیک با مشکلات عدیده‌ای که غیرقابل کنترل است، مواجه خواهیم شد.

وی با تاکید بر اینکه خبرهای خوبی درباره وضعیت موسسات مالی که مردم در آنها سپرده‌گذاری کرده‌اند به گوش نمی‌رسد، افزود: امیدواریم مسئولان بخش اقتصادی کشور به ویژه رئیس‌جمهور تلاش کنند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات موسسات مالی و اعتباری را حل کنند.

نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه باید تجدیدنظر جدی در بحث بانکی کشور شود، اظهار داشت: در غیر این‌ صورت خسارت وارده به نظام اقتصادی کشور غیرقابل جبران خواهد بود.

وقف‌چی با بیان اینکه قوه قضائیه نیز وارد بحث موسسات مالی و اعتباری به ویژه کاسپین شده است، افزود: قوه قضائیه بیشتر در بحث نظارت‌های بانک مرکزی ورود کرده، چون موسسات مالی همانند کاسپین وجود دارد که دچار مشکل شده‌اند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۷:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۱:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۰ ۱۰:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۰ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۰۱:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۱:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۰:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۵ ۱۴:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۵ ۱۲:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : موسسه کاسپین+بانک مرکزی+جوز بانک مرکزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.