توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415059
استفاده از تمامی ظرفیت های سپاه برای بازگشت زوار
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۰
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از تمامی ظرفیت های سپاه برای بازگشت زوار اربعین استفاده می شود.

به گزارش مهر، سردار حسین سلامی امروز در جلسه ستاد اربعین استان ایلام در پایانه مرزی اظهار داشت: سال به سال به شور و استقبال از مراسم اربعین افزوده می شود و اربعین برای مردم حس دلدادگی و برانگیخته شدن دارد.

وی بیان داشت: خوشبختانه مسئولان استان ایلام تمهیدات خوبی برای اربعین اندیشیده اند و امسال شاهدیم مشکلات نسبت به سال های گذشته کمتر شده است.

سردار سلامی با اشاره به اینکه از تمامی ظرفیت های سپاه برای جابجایی زوار و خدمات رسانی در مسیر بازگشت استفاده می شود، گفت: مرز مهران اولویت نخست زائران برای تردد است لذا مسئولان باید در  بحث زیرساخت ها توجه بیشتری به استان و شهرستان داشته باشند.

وی گفت: جاده های منتهی به شهرستان باید تقویت شود و باید از نقاط ضعف و مثبت برگزاری اربعین امسال برای سال های آینده استفاده شود تا مشکلات به حداقل برسد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: مدیران استان ایلام با توجه به تجربه جنگ تحمیلی به خوبی تردد زوار اربعین را مدیریت کرده اند.

وی افزود: سپاه نیز همراه با مسئولان استان با تمامی امکانات و ظرفیت ها برای خدمات رسانی به زوار استفاده می کند.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین+پیاده روی اربعبن+سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.